Zamknij

Linie lotnicze wprowadziły nietypową usługę. Gwarantuje, że fotel obok będzie pusty

Nina Czochara
15.05.2019 09:15
Fotele na pokładzie
fot. Shutterstock

Irlandzkie linie lotnicze Aer Lingus wprowadziły dla swoich pasażerów nową usługę. Jej wykupienie ma zapewnić bardziej komfortowe miejsce. Co więcej, zagwarantuje również, że środkowy fotel obok na pewno będzie pusty. 

Irlandzki przewoźnik za swój główny cel postawił zwiększenie komfortu podróży pasażerów. W tym celu linie stworzyły dodatkową klasę ekonomiczną typu premium - tzw. AerSpace. Wykupienie nowej taryfy gwarantuje przede wszystkim fotel w pierwszym rzędzie lub przy przejściu, a co więcej zapewnia pasażerom, że środkowy fotel obok nas pozostanie pusty.

AerSpace: pusty środkowy fotel i lepszy lot

Usługa będzie na razie dostępna na wybranych trasach krótkodystansowych. Na początek będzie to 27 bardziej ruchliwych tras np. do Barcelony, Londynu, Amsterdamu, Lizbony.

Taryfa AerSpace dostępna będzie od września 2019 roku, jednak już teraz można rezerwować miejsca w ekonomicznej klasie premium. Ceny biletów zaczynają się od 129 euro w jedną stronę.

W cenę usługi wliczony będzie również bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku, priorytetowe wejście na pokład, a także przekąski oraz napoje na pokładzie. Pasażerowie, którzy wykupią miejsce w ekonomicznej klasie premium, będą również mogli bezpłatnie zabrać ze sobą bagaż o wadze do 20 kg. Czy taka usługa zyska uznanie klientów irlandzkiej linii? Z pewnością spodoba się tym, dla których komfort podróży jest najważniejszy. 

Przeczytaj także:

 Koniec zakupów na pokładzie samolotu? Spore zmiany w kolejnej linii lotniczej

• Dlaczego stoimy w długich kolejkach przed wejściem na pokład samolotu? Jest kilka powodów

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC