Zamknij

Lody w wannie i pokój dla lamy? Hotel ujawnił "najdziwniejsze" prośby od gości

Redakcja
16.11.2018 15:46
Drzwi hotelowe
fot. Shutterstock

Goście hotelowi potrafią naprawdę wymagający i pomysłowi. Travelodge, brytyjska sieć hoteli, ujawniła najbardziej zaskakujące, czasem wręcz absurdalne prośby, jakie usłyszeli pracownicy w 2018 roku z ust gości z całego świata. 

W celu zebrania najdziwniejszych próśb gości hotelowych sieci Travelodge przepytano personel 553 obiektów na terenie Wielkiej Brytanii. Okazało się, że zespoły pracowników otrzymują tysiące nietypowych próśb, zarówno od turystów podróżujących prywatnie, jak i tych, którzy przybywają służbowo.

Pogoda na zamówienie

Jeden z gości poprosił, żeby personel hotelowy zorganizował dla niego na następny dzień śnieg, ponieważ od zawsze marzył o ślubie w zimowej scenerii. Inny mężczyzna zażądał zapewnienia mu widoku wchodu słońca za oknem w jego sypialni.

Londyn zimą
fot. Shutterstock

Ciekawym żądaniem od jednego z gości było również to dotyczące zapewnienia mu zielonych świateł na drodze. Mężczyzna chciał zdążyć na ważne spotkanie biznesowe, dlatego wierzył, że obsługa hotelowa może sterować sygnalizacją świetlną w mieście...

Zobacz także

Relaks w wannie pełnej lodów?

Wśród prób od gości hotelowych pojawiły się takie, które dotyczyły kąpieli w naprawdę wyjątkowych warunkach. 

- Czy mogę prosić o wypełnienie wanny gałkami lodów w różnych smakach? To ma być prezent na 40. urodziny mojej żony.

- Czy możecie na mój przyjazd wypełnić wannę świeżym mlekiem prosto od kozy?

- Czy możecie przynieść do mojej łazienki dużego, dmuchanego jednorożca?

"Poproszę pokój dla lamy"

Wśród grupy najdziwniejszych życzeń od gości pojawiła się prośba o przygotowanie specjalnego, oddzielnego pokoju dla... lamy. Ale to tylko początek. Znalazły się też osoby, które poprosiły o możliwość noclegu z koniem. Jeden z turystów zażyczył sobie też łóżka piętrowego dla swoich dwóch kotów bengalskich.

lama
fot. Flickr

Pracowników sieci Travelodge zaskoczyła też inna prośba od jednego z gości. Mężczyzna zażyczył sobie, aby zorganizować mu tańczące delfiny na godz. 21.00. Właśnie o tej godzinie miał zamiar oświadczyć się swojej ukochanej.

Zobacz także

Rodzina Adamsów i Beatlesi na wieczór

Jeden z mężczyzn poprosił, aby personel hotelu w Liverpoolu przebrał się za członków grupy The Beatles i wystąpił na weselu jego znajomego. Znaleźli się też tacy goście, którzy zażyczyli sobie występu lubianego zespołu z okazji swoich urodzin.

Jedna z mam zapytała obsługę hotelową, czy ta z okazji Halloween może przebrać się za Rodzinę Adamsów dla jej dzieci. 

Możecie zająć mi kolejkę?

W tym roku w Wielkiej Brytanii miało miejsce jedno z najgłośniejszych wydarzeń - ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Kraj przeżywał wtedy prawdziwe oblężenie. Jeden z turystów otwarcie poprosił obsługę hotelową, aby ta zajęła mu kolejkę na wydarzenie, w czasie gdy on... będzie spał.

Pracownicy sieci hotelowej przytoczyli też inną, zabawną prośbę od turystów. Jeden z gości zapytał obsługę, czy mogą mu zapewnić, że London Eye zacznie się kręcić w drugą stronę - odwrotnie niż wskazówki zegara. 

London Eye
fot. Pixabay

Taksówka wodna i miejsce na helikopter?

Pracownicy sieci brytyjskiej sieci hotelowej Travelodge zapamiętali też inne, zaskakujące prośby. Jeden z gości hotelu w Newcastle poprosił o zamówienie dla niego wodnej taksówki, by przepłynąć przez rzekę. Tego dnia były bowiem na drogach straszne korki, a nie chciał się spóźnić na ważne spotkanie służbowe. Przy okazji miał nadzieję, że w ten sposób zaimponuje swojemu rozmówcy.

Sporym zaskoczeniem dla obsługi hotelowej był również telefon z pytaniem, jaką długość i szerokość ma hotel. Skąd takie pytanie? Goście chcieli przylecieć helikopterem i chcieli wiedzieć wcześniej, gdzie mogą wylądować.

Zobacz także

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC