Zamknij

Lot był opóźniony. Pilot zamówił na pokład pizzę dla pasażerów

Redakcja
07.03.2019 10:54
Pokład
fot. Shutterstock

Na pasażerów opóźnionego lotu linii Air Canada czekała miła niespodzianka. Pilot samolotu zamówił pasażerom pizzę na pokład. 

Samolot linii Air Canada leciał z Toronto w kierunku Halifax w Kanadzie. Niestety zła pogoda uniemożliwiła lądowanie na docelowym porcie lotniczym. Maszyna została przekierowana na pobliskie lotnisko Frederiction, gdzie pasażerowie utknęli na kilka godzin w samolocie. Pilot, aby nieco załagodzić sytuację, postanowił zamówić dla pasażerów pizze. 

Pilot zamówił 23 pizze dla podróżnych

Jofee Larivee, kierownika jednego z pobliskich lokali Mingler's, zaskoczył telefon od samego pilota. Kapitan samolotu złożył zamówienie na 23 pizze z serem i pepperoni z dowozem do samolotu. Sami pracownicy przyznali, że było to jedno z najbardziej nietypowych zamówień, jakie otrzymali. 

Pizza została dostarczona na pokład samolotu w ciągu godziny. Zamówienie zostało wysłane za pośrednictwem serwisu kurierskiego. Dostawcy nie wpuszczono jednak na pokład - pudełka z pizzą zostały przekazane obsłudze przy drzwiach. 

W sieci już krąży fotografia zrobiona chwilę potem przez jednego z pasażerów lotu, pokazująca jak stewardessa rozdaje je już na pokładzie samolotu.

Zobacz także

Źródło: cnn.com

___