Zamknij

Luksusowa posiadłość we Francji za 56 zł? Zaskakująca oferta sprzedaży

Nina Czochara
10.04.2019 12:30
Dom we Francji na sprzedaż
fot. YouTube/screen

Zaledwie 56 złotych wpisowego wystarczy, by wziął udział w konkursie, w którym główną wygraną jest luksusowa posiadłość La Guériniere na południu Francji. Małżeństwo w ten nietypowy sposób postanowiło sprzedać dom wyceniany na 1,5 miliona euro. Do "walki" o posiadłość przystąpiło już ponad 1500 osób z całego świata.

Luksusowa, XIX-wieczna posiadłość La Guériniere znajduje się w Cénac et St-Julien, na południu Francji. Na powierzchni 7 hektarów znajdziemy zabytkowy dom (450 m2), basen, staw oraz przepiękną okolicę. A to wszystko za jedyne 13 euro. 

Wpłać 56 zł, wygraj luksusowy dom we Francji

Właścicielem nieruchomości jest para Francuzów, Brigitte i Christophe Demassougne. Małżonkowie wkrótce mają zamiar przejść na emeryturę, dlatego postanowili sprzedać swoją posiadłość. I to w bardzo nietypowy sposób. Zorganizowali konkurs, w którym główną wygraną jest siedmiohektarowa posiadłość.

Jakie są warunki konkursu? Wystarczy zapłacić 13 euro w ramach „opłaty rejestracyjnej” i odpowiedzieć na dwa proste pytania dotyczące regionu. Następnie (jest to dodatkowy element rywalizacji) trzeba oszacować wartość trzech zaprezentowanych obiektów (biżuteria, obuwie). Każda z odpowiedzi jest punktowana. Każdy uczestnik może się zarejestrować tyle razy, ile chce, za każdym razem trzeba jednak uiszczać wpisowe. 

Konkurs wystartował 1 kwietnia i zakończy się 1 grudnia 2019 roku. Obecni właściciele za cel postawili sobie sprzedaż przynajmniej 150 tysięcy biletów w loterii. Jeśli nie zostanie on osiągnięty, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedłużenia konkursu do 1 maja 2020 roku.

Do tej pory do "walki" o posiadłość przystąpiło już ponad 1500 osób z całego świata. Szacowana wartość nieruchomości to 1,5 miliona euro.

Przeczytaj także:

Luksusowy dom za jeden list i 25 dolarów? Zaskakująca oferta kanadyjskiej pisarki

Włoskie miasto wystawione na sprzedaż. Burmistrz sprzedaje je "w kawałkach" 

Źródło: TVN24, Fakt

___

RadioZET.pl/NC