Zamknij

Luksusowa usługa w Airbnb. Można wynająć nawet cały zamek

Nina Czochara
27.06.2019 13:44
Luksusowa usługa w Airbnb. Można wynająć nawet cały zamek

Platforma Airbnb - oferując wynajem pokoi i apartamentów - uruchamia nową usługę, Airbnb Luxe. Dzięki niej  można wynająć luksusowe domy, a nawet... cały zamek. 

Serwis Airbnb znany jest z oferowania pokojów, mieszkań czy apartamentów do wynajęcia w bardzo przystępnych cenach. Teraz rozszerza swoją ofertę i tworzy kolejną platformę - Airbnb Luxe -  z myślą o bardziej wymagających i zamożniejszych klientach.

Airbnb Luxe - luksusowa oferta wynajmu

W ramach oferty Airbnb Luxe pośrednik zgromadził ponad 2 tysiące luksusowych domów i apartamentów. Jedną z najciekawszych jest możliwość wynajęcia całego zamku we Francji, XVII-wiecznego Chateau d'Estoublon oraz domu na plaży w meksykańskim Punta Mita.

Zamek
fot. Airbnb

Ale to tylko początek zaskakującej oferty. Wśród obiektów znalazły się też chaty w szwajcarskich Alpach, supernowoczesne domy w Nowej Zelandii czy wille na Bali w miejscowości Seminyak. 

willa bali
fot. Airbnb

Oferta naprawdę robi wrażenie, tym bardziej, że klient, który wykupi ofertę "Luxe" ma do dyspozycji także dodatkowe usługi, jak: dowóz z lotniska, wypożyczenie samochodu, opieka nad dzieckiem, kamerdyner, kierowca, konsjerż restauracyjny i spa. Cena wynajęcia tego typu obiektów za noc to co najmniej tysiąc dolarów. Najdroższe kosztują nawet po 150 tysięcy dolarów za noc.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: rp.pl

___

RadioZET.pl/NC