Zamknij

Luksusowy hotel w Dubaju rozdaje darmowe noclegi. Internauci zachwyceni

Redakcja
08.03.2018 14:10
Atlantis the Palm - Dubaj
fot. Shutterstock

Słynny hotel Atlantis the Palm w Dubaju postanowił w niezwykły sposób uczcić milion polubień na Facebooku. Wierni fani będą mogli zdobyć darmowy nocleg w luksusowym obiekcie, położonym na słynniej Palmie Dżumajra. Do dyspozycji będzie specjalny apartament z facebookowymi elementami.

To niezwykła szansa dla fanów dubajskiego hotelu! Każdy, kto zostawi kciuk w górę na profilu facebookowym Atlantis the Palm, będzie miał szansę zdobyć darmowy nocleg.

Co zrobić, aby zdobyć darmowy nocleg w Atlantis the Palm?

Aby zatrzymać się w hotelu za darmo, należy nie tylko polubić profil Atlantis the Palm na Facebooku, ale również  wybrać trzy preferowane terminy na stronie atlantisfansuite.com, wypełnić formularz, odpowiedzieć na kilka pytań i... czekać na wymarzony wypoczynek w Dubaju. Przedstawiciele kompleksu losowo będą wybierać facebookowych szczęśliwców. Rezerwacje będą otwierane co kilka dni - pierwsza faza ma potrwać do 15 marca. Na razie można wybierać terminy pomiędzy 18 marca a 30 kwietnia.

Jest o co walczyć, bo Atlantis the Palm jest niesamowitym obiektem. Hotel powstał na słynnej, sztucznie usypanej wyspie – Palmie Dżumajra. Cały kompleks mieści ponad 1530 pokojów o 5-gwiazdkowym standardzie. Na terenie dubajskiego kompleksu wybudowano m.in. największy w tym regionie świata park wodny Aquaventure o pow. 160 tys. m2 oraz oceanarium gromadzące kilkadziesiąt gatunków ryb oraz roślin morskich.

Do dyspozycji fanów... apartament na 19. piętrze

Przedstawiciele hotelu przygotują dla fanów specjalny apartament - Atlantis Fan Suite. Największym atutem tego pokoju będzie położone - na 19. piętrze, z widokiem na całą Wyspę Palmową. Oprócz tego apartament ma mieć wyjątkowy, facebookowy klimat. Aby dostać się do środka, fani będą musieli użyć swojego loginu na Facebooku. We wnętrzach pokoju, na ścianach, pojawią się prawdziwe komentarze użytkowników, będzie też fotel w kształcie "lajka". Ale to nie wszystko. W łazience zamontowano specjalne lustro, za pomocą którego można wysyłać wiadomości.

Oprócz darmowego noclegu, wszyscy goście Atlantis Fan Suite otrzymają szereg innych udogodnień, m.in. nieograniczony dostęp do hotelowego oceanarium.

Życzymy powodzenia!

___

RadioZET.pl/wp.pl/NC