Zamknij

Luksusowy kurort na Bahamach oferuje pracę marzeń

Redakcja
16.02.2018 09:15
Luksusowy kurort na Bahamach oferuje pracę marzeń
fot. Fotolia

Ekskluzywny hotel Baha Mar na Bahamach poszukuje pracownika na dość nietypowe stanowisko. Turystyczny kompleks szuka... opiekuna flamingów! To idealna oferta dla osób, które kochają zwierzęta i egzotyczny klimat.

Baha Mar to świeżo wybudowany (za 4,2 miliarda dolarów!) kompleks hoteli na Bahamach. Na miejscu znajdują się luksusowe obiekty, pole golfowe, kasyno z widokiem na ocean oraz spa. Dyrekcja nowego kurortu postanowiła sprawić niespodziankę swoim przyszłym gościom i zorganizować specjalny ośrodek dla flamingów. W związku z tym poszukiwany jest animator ds. flamingów. 

Jakie będą główne obowiązki opiekuna flamingów? „Chief Flamingo Officer”, bo tak właściciele hotelu nazwali to stanowisko, będzie odpowiedzialny m.in. za karmienie ptaków oraz opiekę nad nimi na plaży, a także w specjalnym kompleksie, w którym będą organizowane wycieczki dla turystów.

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zdobyć pracę w ekskluzywnym kurorcie? Przyszły pracownik musi kochać zwierzęta, egzotyczne kraje i wypoczynek na plaży. Ale to nie wszystko. Kandydat na stanowisko opiekuna flamingów musi posiadać dyplom z zoologii lub pokrewnej dziedziny oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w opiece nad egzotycznymi zwierzętami. Wymagane są także umiejętność szybkiego reagowania w przypadku nagłych zachorowań oraz łatwość nawiązywania kontaktów z turystami.

Ogłoszenie dotyczące nietypowego stanowiska pracy zamieszczono w mediach społecznościowych i obiegło już cały świat. Aplikacje można składać do 28 lutego. Osoby zainteresowane mogą złożyć wniosek w sekcji kariera na stronie internetowej Baha Mar. Praca rozpocznie się na wiosnę.

Zobacz także

___

RadioZET.pl/Wprost/NC