Zamknij

Malediwy oferują prywatną, rajską wyspę do wynajęcia. Cena zwala z nóg

03.03.2021 11:17
Malediwy
fot. Shutterstock/ Zdj. ilustracyjne

Malediwy dają możliwość wynajęcia prywatnej, rajskiej wyspy na wyłączność. Biała plaża, luksusowe udogodnienia, osobisty kamerdyner i zapierające dech w piersiach widoki – to tylko niektóre atrakcje, które oferuje Nautilus Maldives. Za takie rajskie warunki trzeba jednak sporo zapłacić. 

Kurort Nautilus Maldives, zlokalizowany w atolu Baa na Malediwach, otwarto ponownie we wrześniu po długiej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa. Już w minionym roku władze tego luksusowego resortu zachęcały do przyjazdu i pracy zdalnej na miejscu w rajskich warunkach. Oferowano biurko z widokiem na ocean, osobistego asystenta, nielimitowane przekąski i napoje.

Teraz możliwe jest wynajęcie całej wyspy. Trzeba się jednak przygotować na niemały wydatek. 

Malediwy. Można wynająć całą wyspę na wakacje

Nautilus Maldives oferuje możliwość wynajęcia całej wyspy za... 250 tys. dolarów za dobę, czyli ponad 900 tys. złotych! Warto tutaj dodać, że od gości wymagana jest rezerwacja na co najmniej cztery doby. To oznacza, że trzeba dysponować minimum milionem dolarów, by mieć na kilka dni rajską wyspę tylko dla siebie. 

Tę gigantyczną cenę można oczywiście rozłożyć na więcej osób. Nautilus Maldives dysponuje 26 domkami, przez co cena spada do 960 dolarów za dobę za dom. 

Jakie luksusy i atrakcje czekają gości, którzy zdecydują się wynająć prywatną wyspę na Malediwach? Na przykład osobisty kamerdyner, śniadania przygotowywane przez znakomitych kucharzy, bezpłatne zajęcia z jogi lub medytacji czy nielimitowany dostęp do sprzętów do sportów wodnych. Do tego prywatna rajska plaża, kompleks basenów i codzienne drinki w barze z widokiem na zachodzące słońce. 

Zobacz także

Co ważne, to pracownicy kurortu zajmują się wszystkimi formalnościami wjazdowymi. Goście zostaną zabrani z lotniska limuzyną do specjalnego salonu VIP (tam załatwiane są formalności), a następnie przewiezieni na wyspę prywatnym hydroplanem. Wszystkie usługi i udogodnienia są oczywiście na najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że Nautilus Maldives otoczony jest rezerwatem biosfery UNESCO, co gwarantuje prawdziwie rajskie widoki. 

Źródło: The Independent, Fly4free.pl