Zamknij

Zobacz Mazury z lotu ptaka. Widoki są naprawdę niesamowite [WIDEO]

Redakcja
21.05.2018 14:49
Mazury
fot. YouTube/screen

To trzyminutowe nagranie przedstawia piękno i bogactwo Warmii i Mazur, nazywanych Krainą Tysiąca Jezior. Filmik „Land of Lakes of Poland” zabiera nas w niesamowitą podróż po zakątkach z jeziorami, zamkami oraz urokliwymi portami. Krajobrazy robią ogromne wrażenie. 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że Warmia i Mazury to miejsce wyjątkowe. A to trzyminutowe nagranie jedynie utwierdza nas w tym przekonaniu. 

Mazury z lotu ptaka

„Zapraszam w podróż po krainie jezior, rzek, gotyckich zamków, do miejsca cudów i malowniczych portów. Do tej pory znałem Mazury z perspektywy żeglarza, dziś dzięki zdobyczom techniki odkryłem je po raz kolejny, tym razem z powietrza” — tak film zapowiada autor produkcji, Daniel Truszkowski.

Kraina Tysiąca Jezior została przedstawiona z niezwykłej perspektywy 500 metrów nad ziemią, a dokładniej z perspektywy... drona. Film został zrealizowany w jakości 4k, więc warto go odtworzyć na dużym ekranie.

Zobacz także

„Kraina 1000 jezior” [WIDEO]

Filmik gwarantuje 3 minuty relaksu połączonego z przepięknymi widokami oraz relaksacyjnym podkładem muzycznym. Nagranie ukazuje prawdziwy zachwyt autora produkcji nad tym miejscem. Niektóre z ujęć kręcone były przed wschodem słońca. Sami zobaczcie. Warto!

Przeczytaj także: 

• Warmia i Mazury dla aktywnych. 5 atrakcji, z których warto skorzystać

• Planujesz wakacje nad morzem? Oto 8 najlepszych kurortów nad Bałtykiem

• Warmińsko-mazurskie: co warto zobaczyć? 12 najciekawszych miejsc
___

RadioZET.pl/NC