Zamknij

Pasażer wspierał 96-latkę przez cały lot. Wzruszająca historia z samolotu

Nina Czochara
12.08.2019 12:38
Pasażer wspierał 96-latkę przez cały lot. Wzruszająca historia z samolotu
fot. Facebook/Megan Ashley

Pasażerowie samolotu lecącego z San Diego do Nashville byli wzruszeni życzliwością młodego mężczyzny wobec siedzącej obok, przestraszonej 96-latki. "Anioł stróż" - jak nazwano sąsiada staruszki - wpierał kobietę przez cały lot. Ta historia przywraca wiarę w ludzi. 

96-letni pasażerka miała odbyć swoją pierwszą od 15 lat podróż samolotem. Starsza kobieta tak bardzo denerwowała się czterogodzinnym lotem do Nashville, że poprosiła o wsparcie siedzącego obok mężczyznę. Ten - niczym "anioł stróż" - chronił i pomagał starszej pasażerce w czasie całej podróży. 

"Anioł stróż" w samolocie

Świadkiem tej wzruszającej sceny na pokładzie była jedna z pasażerek lotu, Megan Schofield. Niecodzienną historię opisała na swoim profilu na Facebooku. 

"Staruszka zapytała siedzącego obok mężczyznę, czy może trzymać ją za rękę w czasie startu. Potem też przytuliła się do niego w czasie turbulencji" - relacjonuje Megan Schofield.

Zobacz także

Młody pasażer z ogromną życzliwością i cierpliwością wspierał przestraszoną 96-latkę. W czasie lotu tłumaczył, co się dzieje. Potem pomógł jej wstać i odprowadził do toalety. "Był jej podróżnym aniołem stróżem" - dodała pasażerka, która opublikowała post wraz ze zdjęciami na Facebooku. 

Po wylądowaniu na lotnisku w Nashville mężczyzna wciąż czuwał nad staruszką. Nie tylko pomógł jej wysiąść z samolotu, ale też zabrał jej bagaże. Następnie wspólnie z 96-latką czekał na jej rodzinę, która przyjechała na lotnisko.

"Czapki z głów za życzliwość i niezwykłą cierpliwość wobec zupełnie obcej osoby" - podsumowała Megan Schofield.

Zobacz także

Źródło: Daily Mail

___

RadioZET.pl/NC