Zamknij

Niewielkie miasteczko zapłaci turystom za wizytę. Zaskakująca oferta władz miasta

Nina Czochara
20.01.2020 15:46
San Luis Obispo
fot. Shutterstock

100 dolarów otrzyma kilkaset osób, które do końca marca odwiedzą San Luis Obispo - miasto w stanie Kalifornia w USA. Ta zaskakująca oferta ma pomóc przyciągnąć turystów do niewielkiego miasteczka poza sezonem. 

Co zrobić, aby "zarobić" na wizycie w amerykańskim miasteczku? Wystarczy zarezerwować nocleg w San Luis Obispo, zgłosić się do punktu obsługi turystycznej i odebrać nagrodę w wysokości 100 dolarów. Konieczne jest jednak spełnienie kilku warunków.

100 dolarów za wizytę w San Luis Obispo

Po pierwsze, nagroda w wysokości 100 dolarów przysługuje tym turystom, którzy zostaną w San Luis Obispo przynajmniej dwie noce. Po drugie, nocleg musi być zarezerwowany tylko w jednym obiekcie. Po trzecie, pobyt musi odbyć się najpóźniej do 31 marca 2020 roku - wyjątkiem są dwie noce z 18 na 19 stycznia i z 15 na 16 lutego.

Zobacz także

Trzeba też pamiętać o tym, by potwierdzenie rezerwacji noclegu wysłać jeszcze przed przyjazdem do miasta. Liczba osób, które otrzymają nagrodę pieniężną, jest ograniczona - 100 dolarów zgarnie pierwszych 750 osób. O tym, czy znaleźliśmy się w gronie "szczęśliwców", zostaniemy poinformowani mailowo. Pieniądze należy odebrać osobiście w Centrum Obsługi Turystycznej w San Luis Obispo. 

San Luis Obispo (SLO) to miasto w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych, położone w połowie drogi między Los Angeles i San Francisco. Kilka lat temu miasto to trafiło na listę najszczęśliwszych miejsc w Ameryce. SLO słynie z przepysznego jedzenia i kulturalnych rozrywek - w Performing Arts Center przez cały rok można oglądać niezwykłe przedstawienia. Co więcej, w każdy czwartkowy wieczór odbywa się tutaj lokalny targ, który zmienia śródmieście w tętniący życiem obszar pełen lokalnych produktów i specjałów. 

ZOBACZ TAKŻE:

• Miasto w USA szuka mieszkańców. Oferuje 40 tys. zł za przeprowadzkę na rok

• Włoski region szuka mieszkańców. Zapłaci nawet 110 tys. zł za przeprowadzkę

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC