Zamknij

Miasto w USA oferuje 10 tys. USD za przeprowadzkę na rok. Jest kilka warunków

Redakcja
20.11.2018 12:42
Tulsa w USA
fot. Shutterstock

Miasto Tulsa w stanie Oklahoma ma ciekawą propozycję dla osób mających możliwość pracy zdalnej. Władze oferują 10 tys. dolarów dla tych, którzy zdecydują się przeprowadzić do Tulsy na rok, aby stamtąd wypełniać swoje obowiązki. 

To ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy mają możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie. Program dla pracowników zdalnych został uruchomiony dzięki dotacji George Kaiser Family Foundation, organizacji, która w ostatnich latach ufundowała rewitalizację parków, muzeów i bloków mieszkalnych. Tym razem fundacja robi ukłon w stronę potencjalnych pracowników.

Tulsa. Prawie 40 tys. zł za przeprowadzkę na rok

– Szukamy osób, które są podekscytowane dołączeniem do pracowniczej społeczności, aby uczynić Tulsę jednym z najlepszych amerykańskich miast – przekonuje Ken Levit, dyrektor wykonawczy George Kaiser Family Foundation. – Według nas Tulsa staje się jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i inkluzywnych miejsc.

Jakie są wymagania, aby wziąć udział w programie? Trzeba mieć ukończone 18 lat, być uprawionym do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych, mieć stałą pracę w pełnym wymiarze godzin oraz być skłonnym przeprowadzić się do Tulsy w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

Zdaniem dyrektora fundacji idealnym kandydatem będzie osoba, która wychowała się w jednym ze stanów USA, jednak aby rozwijać się zawodowo, wyjechała do dużego ośrodka i chciałaby powrócić do swoich korzeni. 

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do tego niezwykłego programu, otrzymają stypendium w wysokości 2,5 tys. dolarów, co ma pokryć koszty przeniesienia się do Tulsy. Oprócz tego będą mieli zapewnione comiesięczne wynagrodzenie w wysokości 500 dolarów

Przeczytaj także:

Podróż po Tajlandii zupełnie za darmo? Ruszyła rekrutacja na "lokalnego podróżnika"

• 10 tys. zł pensji, zniżki i darmowe mieszkanie. Emirates znów rekrutuje w Polsce 

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC