Zamknij

Jesteś fanem horrorów? Już niebawem będzie można spać w domu mordercy z filmu "Milczenie owiec"

19.02.2021 12:04
Milczenie owiec. Filmowy dom seryjnego mordercy zostanie przerobiony na hotel
fot. Album Online/EASTNEWS

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów horrorów, którzy chcą przeżyć dreszczyk emocji - dom seryjnego mordercy z filmu "Milczenie owiec" zostanie przerobiony na hotel. Nowy właściciel obiektu zamierza także udostępniać ten przybytek do nagrań, ślubów i innych wydarzeń specjalnych.

Artysta Chris Rowan, który do tej pory związany był z nowojorską branżą teatralną, gdy dowiedział się, że wystawiono na sprzedaż dom seryjnego mordercy z filmu "Milczenie owiec", od razu postanowił go kupić. Do transakcji doszło na początku 2021 roku. Za nieruchomość Rowan musiał zapłacić 290 tys. dolarów, czyli około 1,1 mln zł. Budynek znajduje się w Perryopolis pod Pittsburghiem. 

Filmowy dom seryjnego mordercy zostanie przerobiony na hotel

Nowy właściciel obiektu zdradził, że zamierza go przerobić na hotel, który będzie utrzymany w klimacie kultowego filmu "Milczenie owiec". Jak się okazuje, wystrój wnętrz niewiele zmienił się od czasu kręcenia w nim scen do produkcji. Na posesji brakuje jednak studni, w której Buffalo Bill przetrzymywał swoje ofiary. Chris Rowan, by jak najlepiej oddać charakter filmu, zamierza ją wybudować.

Artysta zamierza także udostępniać ten przybytek do nagrań, ślubów i innych wydarzeń specjalnych. Z dumą mogę powiedzieć, że dom Buffalo Billa jest otwarty dla nowych ofiar. Znaczy - dla nowych gości - poinformował Chris Rowan w rozmowie z serwisem "Bloody Disgusting", cytowany przez portal Onet.pl.

Nowy właściciel zapewnia, że zaoferuje gościom doświadczenie, którego nigdy wcześniej nie przeżyli. Można zatem spodziewać się prawdziwego dreszczyku emocji.

RadioZET.pl/Onet.pl