Zamknij

„Miło cię poznać” wypowiedziane przez mieszkańców różnych krajów! Filmik podbija serca internautów

Redakcja
05.03.2018 11:25
"Miło cię poznać"
fot. YouTube/screen

Nagranie pokazuje, jak mieszkańcy kilkudziesięciu różnych narodowości mówią „miło cię poznać”, oczywiście w języku polskim. Te proste, wydawać by się mogło, słowa wywołują uśmiech na twarzy niejednej osoby. A sam filmik skradł już serca wielu internautów.

Na pomysł stworzenia takiego nagrania wpadł Piotr — z zamiłowania podróżnik, który odwiedził wiele europejskich oraz azjatyckich państw. Część relacji ze swoich wypraw umieścił w serwisie YouTube. Ostatnia jego podróż pochodzi z Australii. To właśnie tam mężczyzna wpadł na ciekawy pomysł... Poprosił nowo poznane osoby — mieszkańców różnych krajów — o powiedzenie czegoś w języku polskim. Padło na „nice to meet you” wypowiedziane w naszym ojczystym języku.

Miło cię poznać/Nice to meet you — nagranie

W opublikowanym filmiku słowa „Miło cię poznać” mówią mieszkańcy m.in. takich państw jak: Korea Południowa, Francja, Japonia, Maroko, Singapur, Anglia, Indie, Finlandia, Kanada, Meksyk, Tajwan, Stany Zjednoczone, Włochy, Holandia, Indonezja oraz Argentyna. Efekt? Naprawdę niesamowity. Po wysłuchaniu tych słów powtarzanych w nagraniu kilkadziesiąt razy naprawdę robi się miło.

Zatem... Miłego słuchania!

___

RadioZET.pl/NC