Zamknij

Nagie wakacje? Powstał serwis z noclegami tylko dla naturystów

Redakcja
07.05.2018 14:33
Kobiety na plaży
fot. Fotolia

Nowa strona rezerwacyjna NaturistBnB powstała z myślą o tych, którzy chcą bez żadnego skrępowania spędzić swoje wakacje... nago. Serwis, przypominający znane AirBnB, funkcjonuje dopiero od marca. Nie brakuje jednak chętnych, którzy chcą zaoferować nocleg miłośnikom nagiego wypoczynku. 

Inicjatorami tego kontrowersyjnego serwisu są Petri i Minna Karjalainen, którzy nie tylko lubią podróżować, ale też sami oferują noclegi turystom. Para często namawiała przybywających do tego, aby - tak jak oni - zrzucali z siebie ubrania podczas pobytu w ich mieszkaniu. Odbiór nie zawsze był pozytywny, dlatego Petri i Minna stworzyli serwis, który oferuje zakwaterowanie wyłącznie tym osobom, które mają podobne podejście do życia.

NaturistBnB: serwis z noclegami dla naturystów

Strona do złudzenia przypomina znane AirBnB. Funkcjonuje dopiero od marca, ale pomysłodawcy tego projektu wierzą, że ich pomysł odniesie duży sukces. Z każdym miesiącem pojawia się coraz więcej ofert dla wielbicieli nagich wakacji. Można znaleźć mieszkania w centrach miast, ale też domy na wsi czy drewniane chatki nad jeziorem.

naturistbnb.com

Petri i Minna Karjalainen są przekonani, że jest wiele osób, które podzielają ich poglądy. Część ludzi krytykuje parę, że NaturistBnB jest kopią znanego na całym świecie AirBnB. Małżeństwo tłumaczy jednak, że nie chcą być dla nikogo konkurencją. Ich oferta jest bowiem skierowana do ściśle określonej grupy. 

– Chcemy tylko ułatwić życie osobom o podobnych poglądach. Wszystko po to, aby ich nagość nie była dla nikogo krępująca  – tłumaczyli Petri i Minna w wywiadzie dla CNN.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nago do muzeum? Zaskakujący pomysł jednej z europejskich stolic

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC