Zamknij

"Najazd" turystów na Bieszczady. Zdjęcie oblężonych gór obiegło sieć

Redakcja
16.10.2018 11:19
Bieszczady - samochody
fot. Facebook/Paweł Goraj

Piękna, słoneczna pogoda w ostatni weekend, przyciągnęła w Bieszczady sporą liczbę turystów. Niezwykły krajobraz polskich gór zakłócił... sznur samochodów. 

Piękna jak na październik pogoda zachęciła turystów do wypraw w góry. Na jednym ze szlaków w Bieszczadach można było zaobserwować dość niecodzienny widok... ciąg zaparkowanych samochodów. Widok "górskiego parkingu" uwiecznił na zdjęciu jeden z turystów.

Wyprawa w góry... samochodem

Okazuje się, że wielu turystów zamiast wybrać się na szlak pieszo, postanowili dojechać tam autem. Widok zaparkowanych samochodów z jednej strony rozbawił, z drugiej zdenerwował autora zdjęcia. 

Pod zdjęciem wrzuconym na profilu na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni żartobliwie komentują sytuację przestawioną na fotografii, inni nie kryją zdenerwowania.

"Pomijając autostonkę widok przepiękny", " Smutne, jakby się dało,to by na sam szczyt chcieli wjechać", "Samochodoza", "Jakiś koszmar", "Masakra", Ciekawe, ile śmieci po nich zostanie". 

Trzeba przyznać, że krajobraz Bieszczad (kojarzących się z naturą, pięknem, spokojem) zakłócony "samochodowym najazdem" wydaje się naprawdę przygnębiający. 

Przeczytaj także:

• Wyruszyli w Tatry… w adidasach. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

• Polscy turyści wybrali się w góry w klapkach. Konieczna była interwencja ratowników

___

RadioZET.pl/NC