Zamknij

Najbardziej luksusowy hotel świata 2017 roku. Tutaj poczujesz się jak w raju!

Redakcja
02.01.2018 14:00
Najbardziej luksusowy hotel świata 2017 roku. Tutaj poczujesz się jak w raju!
fot. Flickr

Pływające bary, ekskluzywne wille i rajskie widoki. Nie bez powodu Jumeirah Vittaveli został uznany za najlepszy luksusowy obiekt roku. To hotel wyjątkowy pod każdym względem. 

Ten prestiżowy tytuł został przyznany w ramach konkursu World Luxury Hotel Awards 2017 na podstawie głosów 300 tys. podróżnych. Pięciogwiazdkowy Jumeirah Vittaveli położony jest na rajskich Malediwach, około 20 min od lotniska w Male. Na wysepkę można się dostać wyłącznie drogą morską – luksusowym katamaranem.

Jumeirah Vittaveli
fot. Flickr

Jumeirah Vittaveli obejmuje 89 ekskluzywnych willi – część z nich to rajskie domki na wodzie! Każda z willi posiada prywatny basen i bezpośredni dostęp do plaży lub laguny. Wśród dostępnych apartamentów zachwyca m.in. Rezydencja Królewska z 3 sypialniami i dwoma basenami.

Obiekt szczyci się także restauracjami na świeżym powietrzu (z fantastyczną kuchnią!), pływającym barem oraz spa, w którym używa się kosmetyków na bazie oleju kokosowego.

Jumeirah Vittaveli
fot. Flickr

Ogromnym atutem Jumeirah Vittaveli są widoki – hotel otaczają ciepłe, turkusowe wody Oceanu Indyjskiego. To miejsce chętnie wybierają nowożeńcy na swoją podróż poślubną.

Za luksus trzeba jednak zapłacić, i to dużo. Tydzień pobytu (w styczniu) w jednej z willi kosztuje prawie 20 tysięcy złotych od osoby! Do tego trzeba doliczyć koszt przelotu – prawie 3,5 tysięca za osobę. Ale chyba nie powinno nas to dziwić. Jumeirah Vittaveli jest przecież najbardziej luksusowym hotelem na Ziemi.

Zobacz także

___

RadioZET.pl/NC