Zamknij

Najlepszy na świecie roznosiciel ulotek. Mężczyzna w przebraniu misia podbija sieć

Redakcja
28.11.2019 12:42
Miś - roznosiciel ulotek
fot. Facebook/screen

Jedni nazywają go najlepszym, inni najbardziej leniwym roznosicielem ulotek na świecie. Mężczyzna przebrany za misia leży w czasie pracy na środku chodnika i czeka, aż przechodnie sami sięgną po ulotkę. Wideo przedstawiające tę sytuację stało się hitem w sieci.

Sposób, w jaki mężczyzna przebrany za misia postanowił rozdawać ulotki, przyciągnął nie tylko przechodniów. Nagranie z nietypowym roznosicielem ulotek cieszy się bardzo dużą popularnością również wśród internautów. 

Miś-roznosiciel ulotek w Chinach [WIDEO]

Jak żartobliwie komentują internauci, ten mężczyzna znalazł sposób: "co zrobić, żeby zarobić, ale się nie narobić". Jak widać na nagraniu, pracownik przebrany w kostium brązowego misia (popularną postać w Chinach) położył się na chodniku z ręką podniesioną do góry i z tej pozycji rozdaje ulotki. 

Ta zaskakująca metoda intryguje przechodniów, którzy rozbawieni całą sytuacją, sami podchodzą do "misia" i zabierają ulotkę. Jeden ze świadków tej zaskakującej sytuacji nagrał całe zdarzeniu - wideo w bardzo szybkim tempie obiegło sieć.

Okazuje się, że technika na "leniwego misia" przynosi efekty, bo ten nietypowy roznosiciel ulotek potrafi rozdać dziennie nawet 3 tys. sztuk broszur. Podobno niektórzy przechodnie przynoszą też mężczyźnie napoje i upominki.

ZOBACZ TAKŻE:

• Tata roku? Filmik z ojcem ciągnącym córkę za kaptur jest hitem sieci

• Żart na lotnisku z kartą pokładową. Pasażerka stała się gwiazdą internetu

Źródło: Daily Mail

___

RadioZET.pl/NC