Zamknij

Niesamowite ujęcie pola rzepaku z lotu ptaka. "Takie cudo" znajdziemy w Polsce

02.06.2021 15:40
Pole rzepakowe w Polsce
fot. Shutterstock

Krakowski fotograf, Jan Ulicki, po raz kolejny zadziwia swoimi zdjęciami. Tym razem udało mu się uchwycić za pomocą drona "zielonego pudla", czyli skupisko drzew ukrytych pośród rozległego pola kwitnącego rzepaku. Internauci nie kryją swojego zachwytu. 

Zdjęcia z lotu ptaka potrafią naprawdę zaskoczyć. Jan Ulicki – w okolicy miejscowości Jawor w województwie dolnośląskim – uwiecznił na zdjęciach z drona niesamowity widok z pola rzepaku. Fotografia robi naprawdę ogromne wrażenie. Nic dziwnego, że bardzo szybko obiegła sieć. 

"Zielony pudel" pośrodku pola rzepaku 

"To nie plotki, że w rzepaku stoi, taki piesek słodki, który zmysły koi" – napisał na Instagramie Jan Ulicki.

Rzeczywiście, patrząc na opublikowane zdjęcie, można bez problemu dostrzec "psa" ukrytego w polu rzepaku o intensywnej żółtej barwie. "Pudel" to oczywiście korony drzew pośrodku rozległego, żółtego pola. 

"Takie cudo znajduje się w województwie dolnośląskim, a przejechałem tylko dla niego blisko 900 km" – dodał w opisie do zdjęcia fotograf. 

Pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie oraz Facebooku pojawiły się komentarze zachwyconych internautów.

– Niesamowite. Dziękuję za uchwycenie takich cudów.

– Oj warto było ten dystans pokonać. Super zdjęcie!

– No, no, znaleźć taką perełkę !!!

– Petarda! Rewelacja! – czytamy w komentarzach. 

"Pudelek" to nie pierwszy nietypowy kształt, który Janowi Ulickiemu udało się uchwycić w polu rzepaku. Dwa lata temu fotograf wypatrzył również "serce".  Zdjęciami tego widoku podzielił się w social mediach. „Zagajnik miłości”, czyli skupisko drzew w kształcie serca otoczonych polem kwitnącego rzepaku, podbił wówczas serca internautów.