Zamknij

Niespodzianka od Ryanaira. Polecimy do Chorwacji z dwóch polskich miast

Redakcja
19.12.2018 10:30
Zadar
fot. Shutterstock

Ryanair zapowiedział uruchomienie dwóch nowych połączeń z polskich lotnisk. Od kwietnia 2019 roku pasażerowie będą mogli polecieć z Krakowa oraz Poznania do Zadaru w Chorwacji.

Jak poinformował irlandzki przewoźnik, oba połączenia do Chorwacji obsługiwane dwa razy w tygodniu i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Ryanair: z Polski do Chorwacji za 39 zł

Z okazji ogłoszenia nowych tras, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety na podróże do marca 2019 roku już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na loty w ramach całej siatki połączeń irlandzkiego przewoźnika dostępne są na ryanair.com jedynie do czwartku, 20 grudnia.- Cieszymy się bardzo z ogłoszenia 2 nowych tras z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu od kwietnia 2019 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2019 rok - mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach. 

Ryanair w sezonie lato 2019 oferuje w Polsce prawie 220 tras, w tym aż 16 nowych do Barcelony, Bari, Berlina T., Boudreaux, Cork, Glasgow, Hamburga, Katanii, Kopenhagi, Krakowa, Marsylii, Rimini, Szczecina, Sztokholmu, Salonik oraz Zadaru. Ryanair na polskich lotniskach obsłuży ponad 13 milionów pasażerów. 

Przeczytaj także:

Ryanair znika z Lotniska Chopina. Nie ma już żadnego połączenia w systemie

• Kilkanaście nowych tras z Polski! Wystartował zimowy rozkład lotów 

Źródło: tvn24.pl

___

RadioZET.pl/NC