Zamknij

Nietypowy pasażer samolotu. Ujawnił się po 12 godzinach lotu [WIDEO]

Redakcja
17.01.2019 11:21
Ptak na pokłądzie smaolotu
fot. YouTube/screen

Podczas lotu z Singapuru do Londynu niespodziewanie w klasie biznes pojawił się pasażer na gapę. Nikt nie ma pojęcia, w jaki sposób ptak dostał się na pokład samolotu.

Załoga i pasażerowie samolotu linii Singapore Airlines zorientowali się po 12 godzinach lotu, że mają na pokładzie nieplanowanego towarzysza. Niecodzienna sytuacja została nagrana przez jedną z osób przebywających na pokładzie i opublikowana w mediach społecznościowych.

"O ptaku, który podróżował samolotem"

Pasażerowie lecący z Singapuru do Londynu po 12 z 14 godzin lotu zostali przywitani przez nietypowego pasażera. Azjatycki ptak pozostał niezauważony przez większość czasu podróży. W pewnym momencie usiadł na jednym z oparć fotela. Na nagraniu, jak steward próbuje złapać ptaka, ale okazuje się to niełatwym zadaniem.

Rzecznik Singapore Airlines przyznał później w oświadczeniu - Ptak został złapany przez personel pokładowy. Załodze pomogli pasażerowie.

Najprawdopodobniej ptak wleciał do samolotu w Singapurze i schował się w ciemnym miejscu. Ostatecznie, po wylądowaniu w Londynie, załoga przekazała gapowicza odpowiedniej organizacji zajmującej się zwierzętami.

Przeczytaj także:

• Nietypowy pasażer samolotu. Na gapę przyleciał z Lublina do Warszawy

• Była jedyną pasażerką w całym samolocie 

Źródło: tanie-loty.com.pl

___

RadioET.pl/NC