Zamknij

Niezadowolony pasażer zażądał miejsca przy oknie. Stewardessa postanowiła mu je narysować

Redakcja
14.11.2018 09:10
Niezadowolony pasażer zażądał miejsca przy oknie. Stewardessa postanowiła mu je narysować
fot. Twitter/ @togech_jp

Jeden z niezadowolonych pasażerów zażądał od obsługi miejsca przy oknie. Mężczyzna nie miał zamiaru ustąpić. Jedna ze stewardess wymyśliła nietypowy sposób na rozwiązanie tego problemu. Na ścianie obok pasażera powiesiła... rysunek okna.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu japońskiej linii lotniczej. Jeden z pasażerów jeszcze przed startem zaczął głośno narzekać do załogi, że nie chce siedzieć w przydzielonym mu miejscu przy pustej ścianie i chciałby fotel przy oknie. Z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji ze strony jednej ze stewardess. 

Chciał miejsce przy oknie, dostał je na... kartce

Stewardessa wymyśliła nietypową odpowiedź na narzekania mężczyzny. Kobieta narysowała na kartce papieru okno, morze i chmury, a następnie rysunek powiesiła na ścianie obok fotela mężczyzny, zapewniając mu tym samym miejsce "przy oknie".

Obecni na pokładzie pasażerowie opisali całą sytuację na Twitterze i na potwierdzenie swoich słów opublikowali zdjęcie, które obrazuje całe wydarzenie. Zdjęcie pomysłowego rozwiązania zaproponowanego przez stewardesę szybko obiegło sieć.

Większość internautów w pozytywny sposób skomentowała pomysłowość i kreatywność stewardessy, pojawiły się jednak także głosy, że mogła darować sobie i nie kpić z pasażera. Jeden z internautów w sarkastyczny sposób skomentował całą sytuację: – Trafiło go wyjątkowe szczęście, że mógł podróżować z widokiem na tak wyjątkową scenerię.

Przeczytaj także:

„Oszczędzam pieniądze na klasę biznes”. List 9-latka wzruszył linie lotnicze

• Tak pasażer przechytrzył tanie linie lotnicze. Jego nagranie obiegło sieć [WIDEO] 

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC