Zamknij

Niezwykłe zdjęcie Tatr widzianych z Krakowa podbija sieć. Doczekało się setek udostępnień

31.05.2021 14:13
Tatry
fot. Shutterstock

Najpopularniejsze polskie góry udało się w ostatnich dniach uchwycić na fotografii wykonanej ok. 90 km od ich wierzchołków. Zdjęcie trafiło do sieci i zachwyciło internautów. Zobaczcie, jak prezentują się na nim okazałe Tatry.

Tatry to zdecydowanie jedno z najchętniej odwiedzanych pasm górskich w Polsce. Właściwie o każdej porze roku można tam spotkać amatorów pieszych wędrówek, wspinaczek czy miłośników sportów zimowych. Malownicze grzbiety zapierają dech w piersiach - wiedzą o tym doskonale pasjonaci fotografii, którzy chętnie wykorzystują te wierzchołki jako głównego bohatera swoich zdjęć.

Ostatnio jedno z takich niezwykłych ujęć, na którym znajdują się Tatry, trafiło do sieci. Pracę wykonał fotograf Krzysztof Kocierz, któremu udało się uchwycić tatrzańskie pasmo aż z okolic Krakowa. Musicie to zobaczyć.

Niezwykłe zdjęcie Tatr widzianych z Krakowa podbija sieć. Doczekało się setek udostępnień

Na facebookowej grupie "Miejsca w Polsce, które trzeba zobaczyć" pojawiło się zdjęcie Tatr widziany z okolic Krakowa. Autorem tej pracy jest fotograf Krzysztof Kocierz. Fotka błyskawicznie rozeszła się po sieci i zachwyciła wiele osób.

Zdjęcie Tatr wykonane z Czułowa (ok. Krakowa). To odległość ponad 90 km w linii prostej - czytamy w podpisie tej wyjątkowej fotografii.

Czułów to wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, a dokładnie w gminie Liszki. I rzeczywiście od szczytów Tatr dzieli ją prawie 100 km odległości.
Zdjęcie, które trafiło do sieci i zachwyciło setki osób, ukazuje kolorowe pola, a także dachy domów na tle majestatycznych i ośnieżonych grzbietów gór. Nic więc dziwnego, że uchodzi ono za unikatowe i błyskawicznie rozeszło się wśród sympatyków takich widoków.

Wspaniały widok. Doskonała widoczność.

 

Cudowne.

 

Piękna ta nasza Polska - piszą fani w komentarzach.

A wam podoba się ta praca?

Źródło: Facebook