Zamknij

Niezwykłe zdjęcie wschodu księżyca w Górach Stołowych. Fotograf czekał 2 lata, aby je zrobić

05.01.2021 15:31
Góry Stołowe
fot. Shutterstock

Podróżniczka Martyna Wojciechowska zamieściła w sieci niezwykłą fotografię wschodu księżyca w pełni w Górach Stołowych. Wygląda ono jak namalowane, a jego zrobienie zajęło artyście 2 lata!

Martyna Wojciechowska to dziennikarka, podróżniczka i prowadzą popularny program pt. "Kobieta na krańcu świata". Gwiazda udziela się też regularnie w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje migawki z pracy i z życia prywatnego. Także tutaj rekomenduje swoim obserwatorom miejsca godne zobaczenia i zdjęcia, które zapierają dech w piersiach.

Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się post, w którym zaprezentowała ona wyjątkową fotografię znanego artysty. Okazuje się, że mężczyzna aż 2 lata czekał na wykonanie tej pracy. I trzeba przyznać, że było warto.

Niezwykłe zdjęcie wschodu księżyca w Górach Stołowych

Martyna Wojciechowska pokazała na Instagramie niesamowite ujęcie jednego z artystów fotografii. Uchwycił on moment wschodu księżyca w pełni w Górach Stołowych. Podróżniczka zdradziła też kulisy powstawania tego dzieła. Trudno w to uwierzyć, ale pracowano nad nim aż... 2 lata! Dlaczego tak długo? Otóż okazuje się, że w ciągu roku mamy zaledwie 3 szanse na zrobienie takiej fotki.

Photoshop? Nie. Po prostu zdolny fotograf i duża dawka cierpliwości. WSCHÓD KSIĘŻYCA W PEŁNI za Narożnikiem w Górach Stołowych. Zrobienie takiego zdjęcia jest możliwe tylko 3 razy w roku… O ile pogoda jest łaskawa. Musi być wykonane dzień przed pełnią w miesiącach: październik, listopad, grudzień. @cris_froese_pics PLANOWAŁ TEN KADR OD 2 LAT! Do zdjęcia zaprosił swojego przyjaciela i jego dwa psy, wilczaki czechosłowackie. Jak Wam się podoba efekt? Koniecznie zajrzyjcie na ten profil, jego zdjęcia robią wrażenie! - napisała Wojciechowska pod swoim postem.

Okazuje się, że fotografia bardzo przypadła do gustu również fanom podróżniczki. Dali oni temu wyraz w komentarzach.

Opłaciło się, bo efekt jest oszałamiający.

 

Przepiękne zdjęcie.

 

Robi piorunujące wrażenie.

A co wy sądzicie o tej pracy? Naszym zdaniem to prawdziwy unikat!