Zamknij

Nocleg w posiadłości Pablo Escobara? Teraz to możliwe

02.12.2020 21:00
Posiadłość Pablo Escobara
fot. Casa Malca / mediadrumworld.com/EAST NEWS

Dawny dom barona narkotykowego to teraz luksusowy hotel! Zobacz, gdzie się znajduje i ile kosztuje tu nocleg. Chcielibyście przenocować w domu Pabla Escobara?

Oglądaliście lub wciąż oglądacie serial "Narcos"? Z pewnością znacie losy barona narkotykowego Pablo Escboara, który dzięki szemranym biznesom dorobił się ogromnej fortuny. W posiadaniu Pabla były nie tylko potężne pokłady gotówki, ale też liczne nieruchomości i inwestycje. Jedną z nich możecie "poznać" lepiej. Mowa o posiadłości Escobara, która została zamieniona w... luksusowy hotel!

Teraz możecie przenocować w domu mężczyzny, który zdobył majątek na nielegalnym biznesie. Zobaczcie, gdzie się znajduje jego posiadłość i jak wygląda.

Nocleg w posiadłości Pablo Escobara w Meksyku

Escobar w najlepszym momencie swojego życia - kiedy już dorobił się dużych pieniędzy na handlu narkotykami - dysponował jachtami, autami, samolotami i wieloma domami w Ameryce Południowej, Środkowej i Północnej. Jedna posiadłość usytuowana jest w meksykańskim Tulum.

Ostatni właściciel posiadłości Lio Malca postanowił w 2015 roku zmienić ją w... luksusowy hotel! Casa Malca - bo tak nazywa się ten obiekt - należy do sieci hoteli Design Hotels. Jest zlokalizowany pośród kilkudziesięciu palm, dysponuje też prywatną piaszczystą plażą. Można tu wynająć jeden z 42 pokoi hotelowych i skorzystać z takich atrakcji jak: basen, restauracja, taras z widokiem, łaźnia parowa i wygodne hamaki. Jako że właściciel przybytku jest miłośnikiem i kolekcjonerem sztuki - można tutaj obejrzeć wiele światowych dzieł.

Casa Malca zachwyca prostą bryłą, jasnymi kolorami i elementami wykonanymi z naturalnych materiałów - np. drewna. Turyści mogą poczuć tutaj odrobinę luksusu, który towarzyszył Escobarowi przez część życia. W dodatku dom stoi w gorącym Meksyku, który zachęca plażami pełnymi drobnego, białego piasku, wysoką temperaturą i piękną przyrodą.

Wybralibyście się do posiadłości Escobara?