Zamknij

Nowa trasa Ryanair z Polski. Skorzystamy z niej już w listopadzie

22.07.2021 08:55
Ryanair
fot. Mateusz Jagielski/East News

Popularna w Europie linia lotnicza uruchamia nowe połączenie z naszego kraju. Co ciekawe, miała on ruszyć już jesienią 2020 roku, ale wstrzymano decyzję ze względu na pandemię koronawirusa. Ostatecznie ma wystartować w listopadzie tego roku.

Już w listopadzie Ryanair ruszy z nowym połączeniem z Polski. Tym razem z pewnością ucieszą się mieszkańcy Poznania, bo to stąd realizowana będzie nowa trasa. Okazuje się, że miała ona zostać uruchomiona już jesienią 2020 roku, ale plany te pokrzyżowała pandemia.

Irlandzki przewoźnik postanowił jednak zrobić drugie podejście i już w listopadzie 2021 roku będzie latał z Poznania do... Manchesteru. Sprawdźcie szczegóły nowej oferty marki.

Nowa trasa Ryanair z Polski. Skorzystamy z niej już w listopadzie

Jak podaje portal Fly4free, już od listopada tego roku będziemy mogli polecieć z Poznania do Manchesteru na pokładach samolotów Ryanair. Irlandzka linia lotnicza bowiem robi drugie podejście do uruchomienia tej trasy. Wcześniej próbowała wystartować z nią w październiku 2020 roku, ale nie udało się to przez pandemię koronawirusa.

Nowe połączenie ponownie pojawiło się w systemie rezerwacyjnym marki i wygląda na to, że będzie realizowane 2 razy w tygodniu - we wtorki i w soboty. Czas takiej podróży wynosi ok. 2 godzin. Z polskiego lotniska będzie się ona rozpoczynała o godzinie 13.35 (na miejscu będziemy o 14.45 czasu lokalnego) i o 17.55 (lądowanie w Manchesterze zaplanowane jest na 19.05 czasu lokalnego).

Warto dodać, że linia lotnicza zadbała o atrakcyjne ceny biletów. Już teraz na stronie marki możemy sprawdzić, że loty będą kosztowały nas ok. 160 zł w jedną stronę.

Jeżeli jesteście zainteresowani wyprawą do angielskiego miasta, pamiętajcie, że trasa ruszy już 2 listopada 2021 roku. Skusicie się na taką wycieczkę?

Źródło: Fly4free