Zamknij

Nowa trasa Ryanair z Polski. Tym razem polecimy na ciepłą wyspę

27.07.2021 15:26
Ryanair
fot. Mateusz Jagielski/East News

Już niedługo polecimy na pokładach samolotów Ryanair z Warszawy w nowe miejsce. Linia lotnicza uruchamia bowiem kolejną trasę z Modlina. Jesteście ciekawi, gdzie tym razem będzie można się dostać w dobrej cenie? Poniżej znajdziecie szczegóły.

Jeżeli szukacie już powoli cieplejszych miejsc, do których moglibyście uciec jesienią bądź zimą z Polski, mamy dla was dobrą wiadomość. Ryanair właśnie poszerzył swoją siatkę połączeń z Warszawy o nowy kierunek.

Tym razem będziecie mogli z podwarszawskiego lotniska w Modlinie tanio dolecieć na... Maltę! Sprawdźcie, kiedy będą realizowane połączenia na tę gorącą wyspę.

Nowa trasa Ryanair z Polski. Tym razem polecimy na ciepłą wyspę

Jak podaje portal Fly4free, Ryanair już niedługo ruszy z nowym połączeniem z Polski. Tym razem ucieszą się zapewne mieszkańcy stolicy, gdyż trasa będzie realizowana właśnie z lotniska Warszawa-Modlin.

Już zimą tego roku polecimy stąd... na Maltę! Na wyspę na Morzu Śródziemnym będzie można dostać się aż 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty.

Loty z Polski na Maltę będą trwały 3 godziny, a taka wyprawa jest dobrym pomysłem szczególnie zimą. Wyspa może się bowiem pochwalić optymalną temperaturą. Kiedy w Polsce słupki rtęci pokazują wartości poniżej zera, tam utrzymuje się na poziomie 11-17 stopni Celsjusza.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Źródło: Fly4free