Zamknij

Nowa, wakacyjna trasa z Polski. Polecimy do słonecznej Warny

17.06.2020 10:56
Bułgaria - Złote Piaski
fot. Fotolia

Już w lipcu wystartuje nowa, wakacyjna trasa z Polski. Linia Voyage Air uruchomi regularne połączenie z Łodzi do bułgarskiej Warny. 

Lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi przygotowuje się do wznowienia operacji od lipca. Do popularnego taniego przewoźnika Ryanair dołączy linia Voyage Air. Nowa linia na łódzkim porcie oznacza też nowe połączenia. 

Nowa trasa z Łodzi do Warny

Voyage Air uruchomi od 7 lipca połączenia pasażerskie z Łodzi do Warny - jednego z najpiękniejszych miast Bułgarii położonego nad Morzem Czarnym. Trasa ma być realizowana do 15 września.

Loty będą odbywały się raz w tygodniu – we wtorki. Start z Łodzi zaplanowany jest na 8.20 z lądowaniem w Bułgarii o godz. 11. Z Warny samoloty będą startowały o 6.50 czasu lokalnego i lądowały w Polsce o 7.30. Czas przelotu na tej trasie to 1 godzina i 40 minut. 

Loty będą realizowane samolotami Boeing 737-500, które zabiorą na pokład 126 pasażerów.

Bilety na nowe połączenie dostępne są w systemie rezerwacyjnym przewoźnika i u pośredników. Ceny zaczynają się od 49 euro w jedną stronę.Warto dodać, że Bułgaria już w ubiegłym tygodniu zniosła obostrzenia dotyczące ruchu turystycznego i po przyjeździe do tego kraju nie obowiązuje już Polaków kwarantanna.

Źródło: Fly4free.pl