Zamknij

Wizz Air rusza z nowymi trasami z Polski. Na liście atrakcyjne wakacyjne kierunki

25.01.2021 10:06
Wizz Air
fot. Piotr Zagiell/East News

Jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce uruchamia 7 nowych tras z 5 różnych polskich miast. Na liście węgierskiego przewoźnika znalazły się atrakcyjne kierunki na wakacje. Z lotów będzie można skorzystać już w czerwcu 2021 roku.

Wizz Air to linia lotnicza, która ma w Polsce wielu klientów. Oferuje ona tanie loty głównie do różnych miejsc w Europie. Na rynku wyróżnia się biletami lotniczymi w atrakcyjnej cenie. Jeżeli należycie do grona fanów węgierskiego przewoźnika, z pewnością spodoba wam się ta wiadomość.

W ostatnich dniach przedstawiciele firmy poinformowali, że już za kilka miesięcy Wizz Air uruchomi aż 7 nowych tras z 5 polskich miast. Wśród nich znalazły się ciekawe kierunki na wakacje. Z lotów będzie można skorzystać już w czerwcu 2021 roku.

Nowe trasy Wizz Air z Polski

Wizz Air uruchamia aż 7 nowych tras z Polski. Już niebawem pasażerowie będą mogli latać z 5 różnych miast w naszym kraju do atrakcyjnych miejsc w Bułgarii, Chorwacji i Grecji. Dzięki nowej ofercie marki Polacy będą mogli udać się na wakacje w Europie.

Dzisiaj podkreślamy nasze silne zaangażowanie w działalność w Polsce, ogłaszając siedem nowych tras z pięciu polskich miast do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji, Bułgarii i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie - powiedział członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air George Michalopoulos, w wypowiedzi cytowanej przez PAP.

Gdzie będzie można polecieć samolotami Wizz Air? Już od czerwca 2021 roku polscy turyści będą mogli podróżować z Warszawy i Krakowa na Kretę i Santorini, z Gdańska do Splitu, z Wrocławia do Burgas i z Katowic na Korfu.

Przykładowo bilet w jedną stronę na Santorini kosztować będzie już od ok. 250 zł.

Oczywiście loty będą odbywały się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, aby podróżujący nie musieli się obawiać o swoje zdrowie w dobie pandemii koronawirusa. Personel pokładowy będzie miał obowiązek noszenia maseczek, zwiększona zostanie czystość w samolocie, a pasażerowie będą musieli zachowywać odpowiedni dystans podczas wchodzenia do maszyny.

Źródło: PAP