Zamknij

Obrażała innych pasażerów na pokładzie. Musiała opuścić samolot tuż przed startem

Redakcja
30.01.2019 16:17
United Airlines
fot. Shutterstock

Pasażerka samolotu linii United Airlines, który miał polecieć z Las Vegas do New Jersey, musiała opuścić pokład tuż przed startem. Na decyzję załogi wpłynęło nieodpowiednie zachowanie kobiety, która tuż po wejściu do samolotu zaczęła obrażać osoby zajmujące sąsiednie fotele. 

Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii United Airlines. Arogancka pasażerka niedługo po wejściu na pokład zaczęła obrażać innych podróżnych, obok których usiadła. Twierdziła, że ich tusza ją przytłacza, dlatego zażądała innego miejsca. Jednak jej niegrzeczne komentarze, nawet po zmianie miejsca, nie ucichły. 

Arogancka pasażerka musiała opuścić pokład

Kobieta po zajęciu fotela zaczęła komentować wygląd siedzących obok pasażerów. „Nie wiem, jak wytrzymam kolejne cztery godziny, ich tusza mnie zalewa” – mówiła. Zdobyła się nawet na sarkastyczny żart, stwierdzając, że „przynajmniej będzie jej ciepło”. Werbalny atak był skierowany w stronę pielęgniarki z New Jersey i jej męża. Ci początkowo postanowili nie wdawać się w dyskusję z arogancką kobietą. W końcu jednak nie wytrzymali i zdenerwowani zaapelowali, aby znaleźć pasażerce inne miejsce. Całą sytuację nagrały inne osoby przebywające na pokładzie. 

Załodze samolotu udało się w końcu znaleźć nowe miejsce dla awanturującej się pasażerki. Jednak nawet wtedy kobieta głośno wygłaszała swoje sarkastyczne komentarze. „Może ty usiądziesz między tymi dwiema świniami?” – zasugerowała nowemu sąsiadowi. Po tych słowach spora część osób przebywających na pokładzie zażądała od załogi, aby usunąć pasażerkę z samolotu. Kobieta nie poleciała do New Jersey, musiała opuścić maszynę tuż przed startem z Las Vegas.

Choć do zdarzenia doszło na początku roku, dopiero teraz nagranie z samolotu trafiło do sieci. Na Facebooku filmik ma już ponad 2 miliony wyświetleń, a na YouTube niemal 300 tys. 

• Awantura na pokładzie. Pijana pasażerka zaczęła grozić załodze

• Pijany pasażer zaatakował stewardessę. Samolot z Wrocławia przymusowo lądował 

Źródło: fakt.pl

___

RadioZET.pl/NC