Zamknij

Okropne odkrycie w jedzeniu pokładowym. Pasażer znalazł ząb w swoim posiłku

Redakcja
01.03.2019 09:49
Posiłek na pokładzie
fot. Shutterstock

Wiele osób ma wątpliwości co do sposobu przygotowania posiłków na pokładzie samolotu. Zdarza się, że pasażerowie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami niezbyt dobrze wyglądających posiłków, które zaserwowano im na pokładzie. Tym razem pasażer opublikował na swoim profilu zdjęcie... zęba odnalezionego w jedzeniu. 

Pasażer, Bradley Button, podróżował samolotem linii Singapore Airlines z Melbourne do stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Zamówił od załogi samolotu posiłek, w którym znajdował się ząb.

Pasażer znalazł ząb w posiłku w samolocie

Kiedy mężczyzna rozpoczął jedzenie posiłku, który przyniosła mu załoga singapurskich linii, poczuł coś twardego. Ku zdziwieniu pasażera okazało się, że wśród ryżu znajdował się ludzki ząb. 

"Przez resztę lotu nie czułem się zbyt dobrze. Myśl, że miałem w swoim jedzeniu coś takiego, nie jest zbyt przyjemna" - przyznał pasażer w wywiadzie dla "The Independent". 

Rzecznik prasowy Singapore Airlines powiedział , że bada sprawę i wysłał odnalezionego w posiłku zęba do analizy. Jednocześnie linie przeprosiły mężczyznę za negatywne doświadczenia i niedogodności podczas lotu. Otrzymał też kupon o wartości 75 dolarów, który mógł wykorzystać na zakup bezcłowych produktów na pokładach samolotów Singapore Airlines.

W tym miesiącu inny pasażer na pokładzie Air India w drodze do Bombaju znalazł w swoim śniadaniu karalucha o długości kilku centymetrów.

Zobacz także

Źródło: tanie-loty.pl

___

RadioZET.pl/NC