Zamknij

To był jego ostatni lot. Wzruszajcie nagranie pilota trafiło do sieci [WIDEO]

Redakcja
27.08.2018 09:45
Pilot przemawia przed ostatnim lotem
fot. YouTube/screen

W sieci pojawił się filmik przedstawiający pilota, który na chwilę przez wylotem ogłosił, że to jego ostatni rejs za sterami samolotu. Na krótkim wideo widać, jak mężczyzna nie mógł powstrzymać łez. Zdarzenie nagrali towarzyszący mu pasażerowie. 

Nagrany przez pasażerów mężczyzna to kapitan Rizalino "Totoy" Irizani. Zanim samolot Airbus A320 wzbił się w powietrze, pilot ogłosił na pokładzie, że jest to jego ostatnia przygoda za sterami samolotu pasażerskiego przed pójściem na emeryturę. 

Ostatni rejs pilota po 48 latach pracy [WIDEO]

- Witam na pokładzie lotu nr 60042. Chciałbym poinformować państwa, że to ostatni rejs w mojej karierze - ogłosił kapitan Irizani, który następnego dnia kończył 67 lat. - 48 lat pracy w tym zawodzie to dla mnie niezwykle ważna rzecz.

Rizalino uprzedził podróżujących, aby nie przejmowali się obecnością wozów strażackich na pasie startowym. - W momencie, w którym dotrzemy do Mactan, możecie się trochę zdziwić. Z lewej i z prawej strony będą stały wozy strażackie. To tradycja. W taki sposób żegna się pilotów. Polewanie samolotu wodą to rodzaj uhonorowania naszych zasług - przemawiał ze wzruszeniem pilot. 

Lot został nieco opóźniony, lecz pasażerowie przyjęli to ze zrozumieniem. Przemowa kapitana została nagrodzona brawami. 

Przeczytaj także:

Steward tańczy na pokładzie do piosenki Britney Spears. Filmik podbija sieć [WIDEO]

• Pilot samolotu stał się bohaterem mediów. Jego komunikat zaskoczył wszystkich

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC