Zamknij

„Oszczędzam pieniądze na klasę biznes”. List 9-latka wzruszył linie lotnicze

Redakcja
13.04.2018 10:17
List 9-latka o klasę biznes
fot. Shutterstock

9-letni Jasper marzył o tym, aby polecieć w klasie biznesowej. Chłopiec nie był jednak pewien, czy zebrane przez niego pieniądze będą wystarczające na taki przelot. Właśnie dlatego postanowił napisać list do linii lotniczych. 

9-letni Jasper Francis napisał list do australijskich linii Jetstar, aby zapytać o podwyższenie klasy lotniczej na najbliższy lot do Bangkoku. Jego korespondencja trafiła do rąk pracowników przewoźnika i od razu zmiękczyła serca dorosłych. 

Wzruszający list 9-latka

— Mam na imię Jasper, mam 9 lat i mieszkam godzinę drogi od Melbourne. Właśnie się zastanawiałem, czy dzieci mogą same latać w klasie biznesowej? Oszczędzam moje kieszonkowe na podwyższenie klasy na moim locie z Melbourne do Bangkoku. Mam już 85 AUD, ile jeszcze muszę zaoszczędzić? — napisał chłopiec w liście. 

List 9-latka o klasę biznes
fot. www.news.com.au

Zobacz także

Prezent od pracowników linii lotniczej

List Jaspera, przesłany w ozdobnej kopercie, okazał się dla pracowników linii tak wzruszający, że postanowili zrobić chłopcu niespodziankę. 20 osób z Jetstar postanowiło oddać swoje bony bożonarodzeniowe — każdy o wartości 50 AUD — dzięki czemu zarówno 9-latek, jak ijego tata, będą mogli lecieć w klasie biznesowej. Co więcej, cała rodzina została zaproszona na spotkanie z załogą lotniczą i zwiedzanie pokładu Boeinga 787 Dreamliner.

— Jasper zawsze chciał podróżować w klasie biznes i za każdym razem, gdy jedziemy na lotnisko, podchodzi do recepcji i pyta, czy można go przenieść — opowiedziała australijskim reporterom mama chłopca.

Rodzice przesłali zdjęcia listu do australijskiego portalu news.com.au. 

Liast 9-latka
fot. www.news.com.au

Zobacz także

Źródło: news.com.au, fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC