Zamknij

Park of Poland wciąż szuka pracowników. Jakie oferty pracy czekają?

Redakcja
20.12.2019 13:49
Aquapark
fot. Shutterstock

Otwarcie Park of Poland zostało przesunięte na kolejny rok i wciąż trwa rekrutacja pracowników. W największym zadaszonym parku wodnym w Europie ma być zatrudnionych łącznie nawet 430 osób. 

Park of Poland jest największą tego typu inwestycją w Polsce. Pierwszym etapem gigantycznego kompleksu rozrywkowego będzie Suntago Wodny Świat – największy, zadaszony park wodny w Europie. Obiekt zaoferuje klientom: 18 basenów, 32 zjeżdżalnie, 10 saun czy maszynę Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem. Park pod Mszczonowem miał być gotowy na koniec tego roku, ale jego otwarcie zostało przesunięte na wiosnę 2020 roku. Trwa jednak rekrutacja pracowników. Chętni muszą się pospieszyć, nie zostało już bowiem zbyt wiele miejsc. 

Park of Poland: jakie oferty pracy czekają? 

W rozmowie z Onet Podróże Małgorzata Karwacka, dyrektor personalna Park of Poland, przyznała, że w kompleksie zatrudnionych ma być łącznie nawet 430 osób. Dodała, że największy dział stanowić będzie gastronomia (około 190 pracowników), a także strefa wodna Jamango, gdzie dużą grupę stanowić mają pracownicy odpowiedzialni za bezpieczeństwo gości. Trzecim co do wielkości działem będzie dział obsługi klienta tzw. linia kas.

Na stronie Park of Poland znajduje się wiele ofert pracy, w tym m.in. kucharz/pracownik kuchni, pracownik restauracji/baru, kierownik działu obsługi klienta, kasjer, recepcjonista czy ratownik wodny. 

Zobacz także

Rekrutacja ma zakończyć się w połowie stycznia. Zatrudnionych jest już 90 proc. osób, część z nich ma dołączyć do zespołu na początku stycznia. - Warto zaznaczyć, że w takim obiekcie rekrutacja nigdy się nie kończy – trzeba liczyć się z pewną rotacją pracowników, a także z rosnącym zapotrzebowaniem wraz z rozwojem obiektu - podsumowuje dyrektor personalna Park of Poland.

Praca w Park of Poland: umowa o pracę i benefity

Park of Poland zachęca jednak perspektywą zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz wieloma benefitami. Wśród korzyści warto wymienić bezpłatny wstęp do parku wodnego poza godzinami pracy, bezpłatną opiekę medyczną w dużej sieciowej firmie oraz pakiet szkoleń. Ale to nie wszystko. Pracownicy parku pod Mszczonowem mogą również liczyć na zniżki w wybranych restauracjach na terenie parku, programy pracownicze, a mieszkańcy Warszawy będą mieli dodatkowo zapewniony darmowy transport do Mszczonowa ze stolicy.

Zobacz także

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC