Zamknij

Stał w samolocie przez 6 godzin, by jego żona mogła spać. To nie miłość, to kara

Nina Czochara
12.09.2019 12:05
Pasażer stał w samoloice
fot. Twitter/Courtney Lee Johnson

W sieci pojawiło się zdjęcie pasażera, który stoi w przejściu samolotu, podczas gdy jego żona śpi na trzech fotelach. Autor fotografii twierdził, że mężczyzna stał tak przez sześć godzin. Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w sieci. 

Jeden z pasażerów, Courtney Lee Johnson, udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie mężczyzny stojącego w przejściu samolotu. W tym czasie jego żona spała, zajmując trzy siedzenia. "Cóż za miłość" - skomentował autor zdjęcia. Jednak nie każdy tak pozytywnie oceniał tę sytuację.

"To nie miłość, to egoizm"

Pod postem mężczyzny pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że zarówno jego własna żona, jak i personel pokładowy pozwolili mu stać przez 6 godzin lotu. 

Część internautów zarzucała kobiecie egoizm. Twierdzili, że małżeństwo bez problemu zmieściłoby się na siedzeniach we dwójkę. 

- To nie jest miłość. To egoizm ze strony kobiety – skomentował jeden z użytkowników. – Nie mogła po prostu położyć mu głowy na ramieniu albo na kolanach? Miłość tak nie działa - dodał. 

- Nie pozwoliłabym mojemu mężowi stać nawet przez 10 minut. Zasnęłabym na jego kolanach, co mogłoby być nawet wygodniejsze - brzmiał inny komentarz. 

Jeśli jest chora i to jedyna pozycja, która umożliwia jej podróż, to wszystko w porządku. Jeśli nie, to znaczy, że jest samolubna - napisał inny internauta. 

Jeden z użytkowników żartował nawet, że mężczyzna spędził te 6 godzin lotu, planując rozwód. Nie zabrakło też takich osób, które nie wierzyły w prawdziwość tej historii. 

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: The Sun

___

RadioZET.pl/NC