Zamknij

Pasażer wyszedł przez wyjście awaryjne i spacerował po skrzydle samolotu. Został aresztowany [WIDEO]

01.10.2021 10:34
Samolot
fot. Shutterstock

Do niebezpiecznego incydentu doszło ostatnio na lotnisku w Miami. Pewien pasażer wydostał się z samolotu, kiedy maszyna zmierzała do swojego miejsca postojowego na płycie lotniska, a następnie spacerował po skrzydle. Do sieci trafiły nagrania ukazujące to zdarzenie.

W ostatnich dniach na lotnisku w Miami miała miejsce nietypowa sytuacja. Samolot linii American Airlines wylądował na płycie portu lotniczego i zmierzał do bramek, kiedy wydarzył się pewien incydent.

Niecierpliwy pasażer wydostał się przez wyjście awaryjne i... spacerował po skrzydle maszyny. Wszystko działo się w momencie, kiedy pojazd wciąż poruszał się po lotnisku. Jedna ze stewardess próbowała przywołać mężczyznę do porządku, ale ten nie reagował. Wezwano funkcjonariuszy, którym udało się go opanować i aresztować.

Pasażer wyszedł przez wyjście awaryjne i spacerował po skrzydle samolotu. Został aresztowany

Kilka dni temu na lotnisku w Miami pasażer wyszedł przez wyjście awaryjne samolotu, a następnie spacerował sobie po jego skrzydle. Zdarzenie miało miejsce wtedy, kiedy pojazd już po wylądowaniu jechał po płycie w kierunki bramki.

Niebezpieczna sytuacja wydarzyła się na pokładzie maszyny linii lotniczych American Airlines, która realizowała lot z Cali w Kolumbii do Miami w USA. Samolot nie zdążył na dobre "zaparkować", kiedy niecierpliwy turysta sam sobie z niego wysiadł i chodził po skrzydle. Personel załogi próbował namówić go do powrócenia na pokład, ale niestety nie przyniosło to efektu. Wezwano funkcjonariuszy i dopiero oni okiełznali podróżnego.

Jak podaje portal Onet, mężczyzna został aresztowany i prawdopodobnie zostaną mu postawione zarzuty federalne. Nie wiadomo, co kierowało nim, kiedy wychodził przez wyjście awaryjne, ale media podają, że po całym zajściu wymagał opieki lekarza.

Do sieci trafiły nagrania ukazujące to zdarzenie. Sami zobaczcie.

Źródło: Onet