Zamknij

Pasażerka groziła, że samolot się rozbije. Piloci musieli awaryjnie lądować

Nina Czochara
03.11.2019 17:16
Samolot Jet Blue
fot. Flickr

Do incydentu doszło w czasie lotu samolotem linii JetBlue z Dominikany do Nowego Jorku. W pewnym momencie jedna z pasażerek wpadła w histerię i zaczęła krzyczeć, że maszyna się niebawem rozbije. Załoga samolotu podjęła decyzję o awaryjnym lądowaniu.

Piloci samolotu linii JetBlue wylądowali awaryjnie na lotnisku Fort Lauderdale/Hollywood na Florydzie. Obecni na pokładzie świadkowie zdarzenia nagrali kobietę, która w czasie lotu krzyczała, że wszystkim grozi niebezpieczeństwo. Twierdziła, że samolot wkrótce się rozbije.

Awaryjne lądowanie samolotu JetBlue

- Nie wierzycie mi? On się rozbije! Spójrzcie na swoje monitory! Wszyscy jesteśmy w wodzie! - krzyczała pasażerka. 

Kobieta spowodowała tak duże zamieszanie w czasie lotu, że załoga podjęła decyzję o awaryjnym lądowaniu. Jak tłumaczył personel pokładowy - ten incydent mógł wpłynąć niekorzystnie na komfort i bezpieczeństwo innych pasażerów. 

Po wylądowaniu na Florydzie pasażerka została wyprowadzona z samolotu. Pozostali podróżni kontynuowali lot do Nowego Jorku.

Nie wiadomo, co spowodowała tak duży atak histerii u kobiety. Podejrzenia, że pasażerka miała znajdować się pod wpływem środków odurzających, nie zostały potwierdzone.

ZOBACZ TAKŻE:

Niebezpieczne lądowanie w Grecji. Samolot przeleciał tuż nad głowami turystów

Polak awanturował się w samolocie. Musiała interweniować Straż Graniczna

Źródło: New York Post

___

RadioZET.pl/NC