Zamknij

Awaryjne lądowanie samolotu. Pasażerka utknęła w toalecie

27.09.2019 11:05
Samolot
fot. Shutterstock

Samolot linii United Airlines musiał zmienić trasę po tym, jak jedna z pasażerek została uwięziona w toalecie. Maszyna wylądowała awaryjnie w Denver.

Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu United Airlines lecącego z Waszyngtonu do San Francisco. Jedna z pasażerek nie mogła wydostać się z toalety. Załoga podjęła decyzję o lądowaniu. 

Samolot United Airliens awaryjnie lądował

Rzecznik United Airlines przekazał informację, że w czasie lotu 1554 „drzwi toalety przestały działać”. Pasażerka przez około godzinę nie mogła wydostać się z niewielkiego pomieszczenia. Z powodu tego incydentu piloci byli zmuszeni awaryjnie lądować na lotnisku w Denver. Na miejsce przybył mechanik, któremu udało się otworzyć drzwi i wypuścić przerażoną kobietę. 

- Gdy kobieta wyszła, wszyscy klaskali i jej współczuli - powiedziała KPIX-TV jedna z pasażerek lotu, Jennifer Gettman. W sieci opublikowano krótkie nagranie przedstawiające moment, w którym mechanik otwiera drzwi toalety samolotu. 

Samolot United Airlines wyleciał do San Francisco ok. 2 godziny później. Przedstawiciele amerykańskiego przewoźnika przekazali, że „kontaktują się ze wszystkimi klientami, aby przeprosić za to zdarzenie”.

ZOBACZ TAKŻE:

• Pasażerka otworzyła drzwi samolotu tuż przed startem."Chciała zaczerpnąć powietrza"

• Panika na pokładzie. Pilot pomylił przyciski w czasie lotu

• Pasażerka przez pomyłkę otworzyła drzwi ewakuacyjne samolotu. Myślała, że to toaleta

Źrodło: The Sun, BBC

___

RadioZET.pl/NC