Zamknij

Pilot samolotu stał się bohaterem mediów. Jego komunikat zaskoczył wszystkich

Redakcja
02.01.2018 12:35
Pilot samolotu stał się bohaterem mediów. Jego komunikat zaskoczył wszystkich
fot. Screen/Facebook/Lauren M.Gibbs

Takiego powitania nikt się nie spodziewał. 24-letni pilot, Jon Emerson, tuż przed startem samolotu podzielił się z wszystkimi niezwykłym wyznaniem. Pasażerowie nagrodzili go brawami. 

Wszystko działo na pokładzie samolotu lecącego z Detroit do Oklahomy. Przed jednym z grudniowych lotów pilot Jon Emerson najpierw powitał pasażerów komunikatem związanym ze szczegółami połączenia. Następnie zmienił temat i wspomniał o 23-letniej stewardessie, a zarazem swojej partnerce, Lauren Gibbs.

- To jest szczególny dzień dla mnie i Lauren. Dziś jest nasza rocznica, a Lauren jest jedną z naszych najlepszych stewardess. Chcę, abyśmy pamiętali ten dzień do końca życia. Chcę spędzić z nią resztę moich dni – wyznał Jon Emerson.

Mężczyzna poprosił o rękę swoją partnerkę, a ta powiedziała „tak”. W samolocie rozległy się głośne brawa i okrzyki zachwytu.

Lauren Gibbs w rozmowie z „The Independent" przyznała, że niczego się nie spodziewała, ale dla niej były to idealne oświadczyny. Pozostaje tylko życzyć parze szczęścia i jak najwięcej pięknych chwil w przestworzach.

Zobacz także

Źródło: Gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC