Zamknij

Pilot w wyjątkowy sposób podziękował medykom. Zostawił wymowny przekaz na niebie

Redakcja
31.03.2020 09:11
samolot
fot. pixabay

Pracownicy służby zdrowia codziennie ryzykują swoje zdrowie i życie, aby chronić nas wszystkich w czasie walki z koronawirusem. Wiele osób otwarcie wyraża uznanie dla ciężkiej pracy i poświęcenia ze strony medyków. Na taki sam gest zdecydował się pilot samolotu, zostawiając na niebie wyjątkowy przekaz.

Pilot samolotu Magnus Fusion 212 postanowił podziękować medykom w bardzo nietypowy sposób. 

Podziękowanie na niebie

Nietypowa ścieżka lotu ze strefy powietrznej Węgier pojawiła się na stronie internetowej Flightradar24.com. Pilot tak pokierował maszyną, aby jego trasa układała się w uniesiony kciuk w górę oraz krzyż mający symbolizować służbę zdrowia. W ten symboliczny sposób pilot chciał podziękować wszystkim medykom za ważną i trudną pracę, którą wykonują w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy pilot decyduje się na zostawienie na niebie ważnej wiadomości. W ostatnim czasie informowaliśmy o australijskim pilocie, który "narysował" w powietrzu napis "Stay home".  Jest to nawiązanie do akcji, która zachęca do pozostania w domu i niespotykania się ze znajomymi na czas pandemii.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: tanie-loty.pl, gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC