Zamknij

Podróż dookoła świata i ćwierć miliona złotych pensji? Ruszyła rekrutacja na "dyrektora smaku"

Nina Czochara
02.04.2019 10:53
Kobieta z egzotycznym daniem na wakacjach
fot. Shutterstock

Kochasz podróże i lubisz próbować lokalnych specjałów w różnych zakątkach świata? Ta praca jest dla ciebie. Brytyjska firma Vibrant Vegan szuka kandydata na stanowisko "dyrektora smaku". Oprócz darmowych podróży po świecie na wybraną osobę czeka ćwierć miliona złotych wynagrodzenia. 

Podróżowanie po świecie, kosztowanie lokalnych przysmaków i opisywanie swoich wrażeń - to najważniejsze zadanie osoby, którą poszukuje brytyjska firma. Nie jest to jednak opcja dla mięsożerców. Vibrant Vegan skupia się na daniach wegańskich i to właśnie takie dania trzeba będzie testować w czasie wyjazdu.

Podróże po świecie i próbowanie lokalnej kuchni 

„Dyrektor smaku”, jak nazywa się to stanowisko, ma za zadanie znajdować nowe produkty i nowe smaki na całym świecie. Firma pokrywa koszty zakwaterowania i podróży, płaci też za testowane jedzenie. 

– Poszukujemy doświadczonej osoby z doskonałym wyczuciem smaku, która dostarczy ekscytujących i innowacyjnych receptur – brzmi oferta. – Jako dyrektor ds. smaku będziesz odpowiedzialny za znalezienie, a następnie przetestowanie nowych, egzotycznych składników i receptur, które włączymy do naszej oferty.

Oprócz zapewnienia darmowych podróży i zakwaterowania, Vibrant Vegan gwarantuje też pensję w wysokości 50 tys. GBP roczni, czyli ok. 250 tys. złotych. Nowo wybranemu kandydatowi będzie też przysługiwało 28 dni urlopu. 

Przeczytaj także: Podróże po świecie i 500 tys. zł wynagrodzenia? Trwa rekrutacja na pracę marzeń 

Co zrobić, aby zdobyć pracę marzeń?

Stanowisko "dyrektora smaku" jest stałe i obejmuje 35 godzin pracy tygodniowo. Podróże odbywają się regularnie, bo według wyliczeń firmy, w drodze trzeba spędzić 4 miesiące rocznie. Nie jest to jednak jedna, długa podróż, tylko liczne, krótsze wojaże. Wśród krajów, które nowo wybrano osoba na pewno odwiedzi, znajdują się: Meksyk, Turcja, Japonia, Chile oraz Chiny. A to dopiero początek długiej, podróżniczej listy.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby zdobyć tę pracę? Trzeba mieć 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z branżą spożywczą, choć konkretne zawody nie są wymienione. Kandydat nie musi być weganinem, ale w trakcie pracy ma skupiać się na wegańskich produktach. Nie ma też ograniczenia dotyczącego wieku czy narodowości. Trzeba być za to elastycznym i gotowym na wyjazd.

Zgłoszenia na stanowisko należy wysyłać przez stronę firmy - Vibrant Vegan

Przeczytaj także: Podróż po Tajlandii zupełnie za darmo? Ruszyła rekrutacja na "lokalnego podróżnika" 

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC