Zamknij

Podróż ze śniegiem w wagonach. Ekstremalne warunki w pociągu TLK

Redakcja
02.03.2018 10:32
Śnieg w wagonach TLK
fot. Facebook/Kamil Kudzyń‎/PKP Intercity. Pociąg do podróży

To była ekstremalna podróż z Krakowa do Wrocławia. W dwóch wagonach pociągu TLK zalegał śnieg. Jeden z pasażerów opisał tę sytuację na Facebooku i umieścił zdjęcia zaśnieżonego od wewnątrz pociągu. "To, że chłodno w było to rozumiem. Ale śnieg w środku wagonu?".

Niezadowolony z warunków podróży pasażer opisał całą sytuację na Facebooku. Swój post umieścił na profilu PKP Intercity. Według relacji pana Kamila nie tylko zaśnieżone wagony były problemem. Co więcej, zepsute były drzwi międzywagonowe... w dodatku od dłuższego czasu.

- "To jeszcze też rozumiem. Ale tydzień temu też jechałem, i też te same drzwi były popsute (...) I 5 tygodni temu też były zepsute, z tego co widziałem" - komentuje pasażer.

Do opisu tej niecodziennej sytuacji pasażer dołączył wideo, na którym można zobaczyć ośnieżoną przestrzeń pomiędzy wagonami.

- "A na zewnątrz minus 15. I się nie topił, co pokazuje jaka mogła być temperatura w przedsionkach. U was tam chyba są *wkopywacze śniegu. Nawet drzwi i okno całe ośnieżone..." - dodaje pan Kamil.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

-"To jest pociąg uzdrowiskowy. W przedsionkach uruchamia się komora krioterapeutyczna", "Już chyba na Syberii ma lepszą kolej...", "A gdzie bałwan?".

___

RadioZET.pl/NC