Zamknij

Polscy hotelarze w zabawnym teledysku. „Jeszcze będzie sezon" hitem internetu

Nina Czochara
25.03.2020 11:48
Jezszcze będzie sezon
fot. YouTube/screen

Z powodu pandemii koronawirusa światowa turystyka jest w głębokim kryzysie. Większość hoteli wstrzymuje działalność, a te, które decydują się na dalsze przyjmowanie gości, pracują przy minimalnym obłożeniu. Polski Hotel Sopot postanowił w tym trudnym czasie nagrać zabawny utwór "Jeszcze będzie sezon". Nagranie obiegło już sieć. 

Pracownicy sopockiego hotelu postanowili pokazać kolegom i koleżankom z branży, że kryzys dotyka wszystkich i w tym trudnym okresie szczególnie potrzebne jest wsparcie. Teledysk "Jeszcze będzie sezon", jak napisali twórcy projektu, powstał "ku pokrzepieniu hotelarskich serc".

Polski hotel z nagraniem "Jeszcze będzie sezon"

"Niech się zapełnią wszystkie pokoje, gdy wirus skończy się. Będziemy czekać tu na was wszystkich, nie może zabraknąć cię! Jeszcze będzie sezon! Jeszcze będzie sezon! Jeszcze będzie sezon! Znów będzie sezon tu!" - śpiewają Kamil Czajkowski i Kamila Kasiewicz w teledysku nagranym przez Hotel Sopot. Utwór powstał na wzór znanego przeboju "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera, co tworzy ciekawy i zarazem zabawny efekt.

Zobacz także

Słowa i pomysłowa realizacja teledysku ukazują w żartobliwy sposób smutny obraz hotelarskiej codzienności w trudnym dla wszystkim okresie pandemii koronawirusa

"W czasach, w których hotelarze otrzymują tylko najgorsze informacje, a bezruch w biznesie staje się nie do wytrzymania, trzeba walczyć o motywację pracowników i o zdrowie psychiczne. Wspólnie więc z zespołem Hotel Sopot (przy zachowaniu wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa) skomponowaliśmy i nagraliśmy piosenkę. Dedykujemy ją wszystkim naszym kolegom z branży ku pokrzepieniu hotelarskich serc" - napisali twórcy teledysku pod opublikowanym nagraniem. 

Pokrzepiające wideo spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. "Brawo. Udostępniam, bo warto. Jesteśmy wielką hotelarską rodziną w tym trudnym czasie" - napisała jedna z internautek. "Super! Powodzenia", "Świetne.....grunt to optymizm.....sezon w końcu nadejdzie.....trzymajcie się" - pojawia się w kolejnym komentarzach. 

ZOBACZ TAKŻE:

•   Wielbiciele gór w kwarantannie. Sieć obiegły zabawne nagrania

•   Zostań w domu. Pilot narysował na niebie ważną wiadomość

Źródło: trojmiasto.pl

___

RadioZET.pl/NC