Zamknij

Darmowe podróże i 180 tys. zł wynagrodzenia? Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Nina Czochara
03.11.2019 16:00
Podrożniczka
fot. Pixabay

Podróż po 40 różnych miastach i krajach na świecie przez cały rok zupełnie za darmo? To możliwe. Firma "Wowcher" poszukuje osoby na stanowisko ambasadora podróży. Nowo wybrana osoba będzie zwiedzała świat i dzieliła się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Zagwarantowane jest bardzo dobre wynagrodzenie - 47 tys. dolarów, czyli około 180 tys. złotych. 

Firma "Wowcher", właściciel internetowej wyszukiwarki tanich wycieczek, szuka pasjonata podróży i znawcy social mediów. Zachęca nie tylko darmowa wyprawa po kilkudziesięciu niezwykłych zakątkach świata, ale też bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Na czym będzie polegała praca "ambasadora podróży" i jakie trzeba spełnić warunki? 

Ambasador podróży poszukiwany

Podróżniczy Ambasador będzie miał szansę odwiedzić 40 różnych miast i krajów w ciągu 12 miesięcy w ramach oferty Mystery Holiday - w tym m.in. Las Vegas, Nowy Jork, Bali, Tajlandię, Wenecję, Islandię, Szwajcarię, Ibizę czy Dubaj. W podróży pojawi się też polski akcent, w tym dwa miasta: Warszawa i Kraków.

Dużym atutem tej oferty jest to, że możliwe jest zabranie w tę podróż przyjaciół. Towarzysz może zmieniać się na każdym etapie wyprawy lub można zabrać jedną osobę na cały rok.

Aby zdobyć pracę ambasadora podróży, trzeba mieć ukończone 18 lat, ważny paszport i oczywiście kochać podróże, zdjęcia i media społecznościowe. 

Co będzie należało do obowiązków wybranej osoby? Do głównych zadań będzie należało dzielenie się przebiegiem swojej podróży w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie i YouTube - znajomość obsługi kamery i wideo jest niezbędne. Szczęśliwiec będzie musiał również robić sporo zdjęć z podróży i zachęcać do oferty Wowcher Travel.

Za cały rok podróży i wykonywanie określonych obowiązków, firma płaci 47 tys. dolarów, czyli około 180 ty. złotych. 

Zobacz także

Jak aplikować na stanowisko ambasadora podróży?

Aby zgłosić swoją kandydaturę na to stanowisko, należy nagrać 30-sekundowy film z odpowiedzią na pytanie, dlaczego są idealnymi osobami na to stanowisko. Wideo należy opublikować na Instagramie lub Twitterze z oznaczeniem @Wowcher oraz hasztagami: #WowcherDreamJob i #WowcherMysteryHoliday. W poście trzeba również oznaczyć trzech znajomych.

Rekrutacja trwa do 30 grudniaWowcher skontaktuje się z wybranymi kandydatami, którzy przejdą do następnego etapu. W razie pytań można napisać pod adres: social@wowcher.co.uk.

Zobacz także

Źródło: onet.pl, tanie-loty.pl

___

RadioZET.pl/NC