Zamknij

Praca marzeń na Malediwach. Luksusowy kurort poszukuje księgarza

Redakcja
22.08.2018 12:19
Malediwy
fot. Pixabay

Luksusowy kurort Soneva Fushi na Malediwach poszukuje osoby na stanowisko księgarza. Jeśli kochasz książki i chciałbyś pomieszkać na rajskiej wyspie, to oferta jest zdecydowanie dla ciebie. 

Mieszkasz w luksusowym apartamencie na Malediwach i jeszcze ci za to płacą? To jest możliwe. Kurort Soneva Fushi oszukuje osoby, która chciałaby zostać księgarzem na minimum 3 miesiące. Wymagania są niewielkie, a miejsce naprawdę niesamowite.

Wymarzona praca dla miłośników książek

Osoba na stanowisku księgarza miałaby zajmować się obsługą zamożnych gości w księgarni i polecaniem im książek. Poszukiwany kandydat powinien być elokwentny, uśmiechnięty, a przede wszystkim kreatywny i inspirujący, by umieć zainteresować klientów sprzedawanym produktem. Chodzi zarówno o młodszych, jak i starszych gości, w obu przypadkach bardziej wymagających. Dodatkowo osoba pracująca na tym stanowisku miałaby prowadzić bloga, który opisywałby "wyczerpujące życie w księgarni na bezludnej wyspie”. Wymagana dyspozycyjność kandydata to minimum 3 miesiące.

- Wyobrażam sobie, że ciężko pracujący księgarze mogą mieć ochotę na zaszycie się na bezludnej wyspie, z dala od zgiełku głównej ulicy - powiedział Neill Denny, współredaktor magazynu branżowego BookBrunch, który ujawnił możliwości pracy. - Chodzi o sprzedawanie wysokiej jakości książki dla bogaczy, którzy zaczynają doceniać urok dobrych książek. I oczywiście mają pieniądze, aby realizować swoje pasje (...) Jest to trend, z którego zaczynają korzystać luksusowe statki wycieczkowe i luksusowe hotele. Każdy może czytać cokolwiek na Kindle, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na ścianę pełną pierwszych wydań – dodaje.

Zobacz także

Luksusowy kurort na Malediwach

Kurort Soneva Fushi znajduje się na Kunfunadhoo, jednej z wysp należącej do archipelagu Malediwów. Przestronne, ekskluzywne wille w tym kompleksie położone są pośród bujnej zieleni na terenie atolu Baa, wpisanego na listę rezerwatów biosfery UNESCO. To niezwykle luksusowy region turystyczny, który odwiedzają głównie bogacze. Do wyboru gości są wille z jedną sypialnią w cenie od około 2 000 USD za noc oraz obiekty z dziewięcioma sypialniami za niemal 26 000 USD za noc. Oczywiście każdy z ośrodków zapewnia bezpośredni dostęp do plaży. 

Jeśli kochasz książki i chcesz się podzielić swoją pasją z urlopowiczami, to ta oferta przypadnie ci do gustu. Ogromnym atutem będzie z pewnością lokalizacja na przepięknej, prawdziwie rajskiej wyspie Malediwów. 

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC