Zamknij

Praca marzeń na prywatnej wyspie miliardera. Rekrutacja trwa

Redakcja
07.03.2018 15:52
Necker Island
fot. Flickr

Richard Branson, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, szuka chętnych do pracy na swojej prywatnej wyspie. Warunek konieczny? Gotowość do natychmiastowej przeprowadzki na karaibską Necker Island.

Necker Island to niewielka wyspa położona w sercu Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Jest w całości własnością Richarda Bransona - miliardera, twórcy marki Virgin (linii lotniczych Virgin Atlantic oraz sieci telefonii mobilnej). Obecnie wyspa działa jako luksusowy, prywatny kurort.

Jakich pracowników poszukuje Richard Branson?

Nowo zatrudniona osoba ma pełnić rolę osobistego asystenta miliardera. Do głównych zadań będzie należeć administrowanie dwoma biurami na wyspie, zarządzanie harmonogramem, pocztą mailową, ogólną korespondencją Bransona oraz rezerwacja jego podróży.

Kandydat lub kandydatka musi posiadać doskonałe umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie w pracy w biurze. Oprócz tego nowy pracownik powinien być osobą zdeterminowaną do pracy i z pozytywnym nastawieniem. Warunkiem koniecznym jest również gotowość da natychmiastowej przeprowadzki na rajską wyspę Necker Island. Ale to chyba nie wydaje się być problemem...

Osoby zainteresowane pracą dla Richarda Bransona muszą wysłać swoje CV oraz dwuminutowy film, w którym przekonają rekrutujących, że to właśnie oni powinni zostać wybrani do tej pracy. Zgłoszenia można wysyłać do 10 marca 2018 r.

Necker Island
fot. Tim Graham/East News

Necker Island - wyspa bogaczy

Necker Island została wykupiona przez Richarda Bransona w 1978 roku za 180 tys. funtów. W ciągu 3 lat z niezamieszkane, zielonej  wyspy miliarder stworzył luksusowy, prywatny kurort. Na miejscu do dyspozycji Bransona  dostępnesą dwie plaże, baseny, kort tenisowy, prywatny kucharz oraz zespół 60 pracowników obsługi. Wynajęcie wyspy na jeden dzień to koszt ok. 54 000 dolarów!

Podobna ta rajska wyspa gościła prawdziwe osobistości, m.in. prezydenta Baracka Obamę i połowę gwiazd filmowych z Hollywood.

Źródło: businessinsider.com

___

RadioZET.pl/NC