Zamknij

Praca marzeń za 30 tys. zł miesięcznie. Poszukiwany tester luksusowych produktów

Redakcja
04.02.2019 10:24
Kobieta na jachcie
fot. Shutterstock

Brytyjska firma poszukuje pracownika, który będzie podróżował, a przede wszystkim korzystał z ekskluzywnych produktów i usług. W zamian oferuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń i atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę marzeń, jako tester ekskluzywnych produktów, zaoferowała brytyjska firma HushHush, zajmująca się sprzedażą dóbr luksusowych - od mebli czy samochodów, przez sztukę, biżuterię i zegarki, aż po jachty i nieruchomości. Na czym będzie polegała dokładnie praca przyszłego pracownika firmy?

Tester wysp, limuzyn i jachtów

W ogłoszeniu firma HushHush można przeczytać, że chodzi o testowanie m.in. jachtów, supersamochodów oraz prywatnych samolotów. - Szukamy osoby, która je wypróbuje, zanim zostaną wystawione na sprzedaż - poinformowano. Jako tester produktu, wybrany kandydat będzie musiał sporządzić dokładny raport na temat każdego przedmiotu.

 - Niektóre z najdroższych przedmiotów pojawiających się na naszej stronie to m.in.: francuski pałac o wartości 62 mln GBP, zegarek z kamieniami szlachetnymi, którego cena to 55 mln GBP, luksusowy superjacht o wartości 47 mln GBP i samolot Legacy za 18 mln GBP – czytamy w ogłoszeniu.

Od kandydata będzie wymagana również duża mobilność, ponieważ do jego zadań należy również przegląd prywatnych wysp i nieruchomości na całym świecie - od Paryża, przez Dubaj po Polinezję Francuską.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik firmy HushHush? Roczne wynagrodzenie ma sięgać 75 tysięcy funtów, czyli równowartość około 367 tysięcy złotych.

Zobacz także

Jak zdobyć wymarzoną pracę testera?

Kandydat na stanowisko "testera luksusowych produktów" musi być dyskretny, elokwentny i towarzyski. Firma wymaga także, aby przyszły pracownik pasjonował się podróżami, interesował się sztuką oraz modą i zwracał uwagę na szczegóły. Ponieważ do testów będą przekazywane przedmioty z przeróżnych dziedzin życia, trzeba też szybko się uczyć. Wymagana jest też znajomość języka angielskiego i duża mobilność ze względu na liczne wyjazdy. 

Chętni mogą wysyłać swoje zgłoszenia przez stronę internetową HushHush.com. W ogłoszeniu nie podano terminu rozstrzygnięcia konkursu.

Zobacz także

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC