Zamknij

Linia Emirates szuka pracowników w Polsce. Oferują 10 tys. zł na początek

Nina Czochara
30.01.2020 10:15
Emirates - stewardessa
fot. Shutterstock

Linia Emirates, uznawana za najbardziej luksusową na świecie, po raz kolejny poszukuje kandydatów na stewardów i stewardessy. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w trzech miastach w Polsce. Jakie wymagania trzeba spełnić, aby zdobyć wymarzoną pracę w przestworzach? 

Emirates zatrudnia międzynarodową załogę pokładową, która składa się z ponad 135 narodowości mówiących w ponad 60 językach, w tym ponad 700 Polaków. Dubajski przewoźnik ogłosił kolejne spotkania rekrutacyjne, które odbędą się w lutym i marcu w trzech miastach - w Gdańsku, Katowicach i Warszawie. 

Praca w Emirates: jakie wymagania trzeba spełnić?

Kandydaci muszą mieć ukończone 21 lat  oraz odpowiedni wzrost - min. 160 cm. Konieczna jest ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz przynajmniej rok doświadczenia w obsłudze klienta. Istotne w pracy personelu pokładowego jest również pozytywne nastawienie, sprawność fizyczna i brak tatuaży w widocznych miejscach. 

Ale to nie wszystko. Oprócz konkretnych oczekiwań dotyczących umiejętności, doświadczenia czy wyglądu, praca dla luksusowej linii lotniczej wymaga też przeniesienia się do Dubaju. Przewoźnik zapewnia jednak darmowe zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie. 

Zobacz także

10 tys. zł pensji i zniżki na bilety lotnicze

Po zatrudnieniu nowi członkowie personelu pokładowego Emirates będą intensywnie szkoleni przez pierwsze dwa miesiące. Osoby, które zdobędą "wymarzoną" pracę, mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości ok. 10 tysięcy złotych, od którego nie trzeba odprowadzać żadnych podatków.

Zapewniony jest też pełny pakiet pracowniczy, bezpłatny transport do/z pracy, ubezpieczenie medyczne, a także ekskluzywne zniżki na zakupy i zajęcia rekreacyjne w Dubaju. Dla wielu pracowników Emirates oferuje korzystne zniżki na bilety lotnicze zarówno dla personelu pokładowego, jak i ich rodzin i przyjaciół. 

Zagłosuj

Czy chciałbyś/chciałabyś pracować w linii Emirates?

Liczba głosów:

Emirates: rekrutacje w Polsce

Najlepszym sposobem na dołączenie do personelu pokładowego Emirates jest wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym. Dni Otwarte są przeprowadzane wyłącznie w języku angielskim. Strona internetowa Emirates zawiera dodatkowe informacje na temat procesu rekrutacji i wymagań. Chociaż nie jest to obowiązkowe, warto wypełnić wcześniej wniosek online na stronie internetowej Emirates Group Careers.

Linia Emirates we wskazówkach przed rekrutacją podała, że wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły. Co więcej, kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. 

Najbliższe spotkania rekrutacyjne zaplanowano w:

  • Gdańsku: 12 lutego w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (ul. Jana Heweliusza 22)
  • Katowicach: 14 lutego w hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center (ul. Uniwersytecka 13)
  • Warszawie: 28 lutego w hotelu Sheraton Grand Warsaw (ul. Bolesława Prusa 2)

ZOBACZ TAKŻE: 

• Disneyland szuka pracowników. Poszukiwani bajkowi bohaterowie

Podróże po świecie i 500 tys. zł wynagrodzenia? Trwa rekrutacja na pracę marzeń

___

RadioZET.pl/NC