Zamknij

Pracownik lotniska przyłapany na kradzieży. Okradał bagaże podróżnych [WIDEO]

Redakcja
20.09.2018 10:22
Walizki
fot. Shutterstock

Pracownik lotniska otworzył walizkę, sprawdził jej zawartość, a sprzęt schował do kieszeni. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży i nagrany przez jednego z pasażerów. Wideo trafiło do sieci.

Do kradzieży doszło na lotnisku hiszpańskiej Ibizy. Świadek zdarzenia, jeden z pasażerów czekających na odbiór walizki, od razu zgłosił sprawę na policję. Złodziej, który rozpoczął pracę na lotnisku zaledwie trzy dni wcześniej, czeka na rozprawę przed sądem.

Pracownik lotniska okradł walizkę podróżną [WIDEO]

Przyłapany na kradzieży mężczyzna, który rozpoczął pracę na lotnisku zaledwie trzy dni wcześniej, czeka obecnie na rozprawę przed sądem.

- Przyznał się do kradzieży. Policjanci zmusili go też, by osobiście oddał skradziony przedmiot właścicielowi - podaje "Daily Mail".

Ofiara kradzieży była w szoku, gdy pracownik lotniska wręczył jej zakupiony kilka dni wcześniej głośnik. Urządzenie miało być prezentem dla jej syna.

Lotnisko na Ibizie słynie z kontrowersyjnych nagrań. Ubiegłego lata głośno było o pracowniku portu, którego nagrano podczas przerzucania bagaży... w wyjątkowo "niedelikatny" sposób. 

Przeczytaj także:

Polski pilot aresztowany za kradzież

• Pilot samolotu wyprowadzony w kajdankach. Pasażerowie byli zdezorientowani

Źródło: o2.pl

___

RadioZET.pl/NC