Zamknij

Promocja na bilety w Ryanair. Loty z Polski już od 65 zł

28.09.2021 09:08
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Irlandzka linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Już teraz możecie kupić bilety w atrakcyjne miejsca za jedyne 65 zł. Poznajcie szczegóły oferty i sprawdźcie, jakie kierunki obejmuje.

Jeżeli wybieracie się na urlop jesienią, koniecznie zajrzyjcie dzisiaj (28.09) na stronę internetową marki Ryanair. Jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie przygotowała bowiem promocję, dzięki której w wiele miejsc polecimy z Polski już od 65 zł.

Oferta zawiera jednak kilka warunków, które należy spełnić, aby móc z niej skorzystać. Koniecznie poznajcie jej szczegóły i skorzystajcie z taniej podróży jesienią tego roku.

Promocja na bilety w Ryanair. Loty z Polski już od 65 zł

Ryanair w ostatnim czasie rozpieszcza swoich klientów. Marka regularnie przygotowuje dla nich atrakcyjne oferty, dzięki którym można podróżować po Europie za grosze. Teraz znów możecie skorzystać tutaj z promocji.

Na stronie przewoźnika pojawiła się bowiem opcja kupienia biletów za jedyne 65 zł. Warto dodać, że wejściówki w tej cenie można nabyć tylko do 29 września i obowiązują one na loty realizowane w październiku i listopadzie. Także, jeśli chcecie wybrać się gdzieś jesienią, to dobry moment na zaplanowanie sobie podróży.

Promocją objęte są wycieczki z wielu polskich lotnisk, z których latają samoloty Ryanair - m.in. z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Łodzi czy Olsztyna. Tanio można dostać się do Aten, Londynu, Bolonii, Budapesztu, Mediolanu, Oslo, Kolonii, na Korfu czy na Kretę.

Warto pamiętać też, że wciąż obowiązuje tutaj opcja bezpłatnej zmiany rezerwacji. Trzeba jednak dokonać jej na maksymalnie 7 dni przed wylotem. Skusicie się na tego typu urlop?